Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 128 10
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η σημερινή κατάθεση είχε σκοπό ένα απλό ξεφόρτωμα , ώστε αύριο Παρασκευή να πέσει ένα δυνατό γαμήσι σε duo ή σε κάποιο σταναράκι μου. Την προηγούμενη μέρα διάβασα στην ενημέρωση του αρχιμύστη @nsmirni.76 για κάποια κορίτσια που δεν τα ήξερα και σκέφτηκα να κάνω μια δοκιμή. Πήγα κατευθείαν λοιπόν και μου παρουσιάζονται δύο κορίτσια. Η Κατερίνα που την είχα πάρει με μέτριες εντυπώσεις και η Αναστασία. Αρκετά ψηλή κοπέλα με ξανθά μαλλιά πιασμένα κότσο και ένα ολόσωμο καλσόν κορμάκι από αυτά που με καβλώνουν. Πληρώνω αμέσως και περνάω δωμάτιο. Στο πεντάλεπτο σχεδόν ήρθε και η κοπέλα που μου είπε ότι είναι από Μολδαβία. Πάει να μου βάλει αμέσως προφυλακτικό, της ζητάω χωρίς και μου λέει ότι δεν κάνει χωρίς ενώ στο σαλόνι ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό. Αυτό μπορεί να είναι και κουτοπονηριά της υπηρεσίας. Εάν έχει δύο κορίτσια που κάνει μόνο η μία ελεύθερο στοματικό να μην το διευκρινίζει. Τέλος πάντων δεν χαλάστηκα και συνεχίζω. Μου βάζει προφυλακτικό και τον παίρνει στο στόμα. Κάνει αρκετά καλή πίπα και με έφτιαξε γρήγορα. Δυστυχώς όμως σχεδόν μετά από ένα λεπτό σταματάει και πιάνει το τζελ για σεξ. Της ζητάω να συνεχίσει γιατί είναι πολύ νωρίς για σεξ και συνεχίζει μουτρωμενη. Πάλι μετά από ένα λεπτό σταματάει. Της ζητάω πάλι να συνεχίσει και της δείχνω το ρολόι μου,λέγοντας της ότι είναι στο δωμάτιο μόλις δύο λεπτά και ότι έχω χρόνο δέκα λεπτά. Συνεχίζει τσαντισμένη και με όλα αυτά τα σκηνικά έρχεται μια μικρή πτώση αλλά γρήγορα σηκώνεται πάλι. Ή κάνει καλή πίπα ή είμαι πολύ καβλιάρης ????
Στήνεται για πισωκολητό και της τον χώνω. Ευτυχώς δεν έκανε αλλα κουλά και στήθηκε καλά. Την πιάνω από τα κωλομέρια και αρχίζω να την καρφώνω δυνατά. Εντωμεταξύ έχει κωλάρα μεγάλη και σφιχτή που σε προδιαθέτει για δυνατό γαμήσι με συνοδεία κωλοσκάμπιλων. Έτσι κι εγώ το πολύ σε 2 λεπτά την έχυσα. Σηκώθηκα και πήγα στον νιπτήρα να ξεπλυθώ, ενώ αυτή ντύθηκε και έφυγε χωρίς να πει ούτε ένα τυπικό γειά. Εμ έμεινε 5-6 λεπτά με το ζόρι, εμ μου κράταγε και μούρη. Βγαίνοντας η υπηρεσία είναι φάτσα στο δωμάτιο στο σαλόνι και αρχίζω να της κάνω παράπονα. Της λέω ότι με το ζόρι έκατσε 6 λεπτά στο δωμάτιο και προσπαθεί να με βγάλει τρελό λέγοντάς μου ότι δεν είναι έτσι γιατί είχε βάλει ξυπνητήρι στο κινητό. Της είπα ότι δεν ζήτησα να την πηδησω με το ζόρι, εκτός και την έχουν αυτοί εκεί με το ζόρι και έχει τέτοια συμπεριφορά. Της λέω να φέρει το κινητό της να μου το δείξει. Πάει στο κουζινάκι και φέρνει το κινητό της που έδειχνε 8 λεπτά. Της λέω ότι τώρα δείχνει 8 λεπτά κι εγώ πλύθηκα, ντύθηκα και έχω και μισό λεπτό που μιλάω μαζί της. Άρα μπορεί σύνολο να ήταν και 5 λεπτά στο δωμάτιο. Αυτή σίγουρα κατάλαβε την μαλακία που έκανε να μου δείξει το κινητό της και δεν ξαναείπε λέξη. Είχε γουρλώσει τα μάτια και μόνο με άκουγε, απλώς κοιτώντας με. Δεν θα την πρότεινα μόνο και μόνο για την συμπεριφορά της και την βιασύνη της. Πίπα έκανε αρκετά καλή και βαθιά και στο γαμήσι δεν έκλεψε, γι αυτό και άλλωστε κατάφερε να με τελειώσει στο πεντάλεπτο παρά τις μαλακίες που έκανε και τα μούτρα που είχε. Προσωπικά δεν πρόκειται να ξαναπάω αλλά εσείς μπορείτε να δοκιμάσετε μήπως και έχει διαφορετική συμπεριφορά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 06, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
129
Likes:
16.276
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Accountant, maradona7, giorgiodelafuentes2 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού