Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 47 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Κατόπιν της επιστροφής της γνωστής ανώμαλης μιλφ Πολωνέζας (με πέρασμα από Διδύμου, Φωκαίας) είχα χρέος να την τιμήσω,
μιας και η ίδια τιμά κάθε φορά το 20ρικο! Λόγω σύντομης και πρόσφατης περιπέτειας με γκόμενα, μόλις χτες κατάφερα να την επισκευτώ.
Για να είμαι σύντομος, η Κατερίνα διατηρεί το ίδιο επίπεδο υπηρεσιών με το ανώμαλο στυλ της. Δηλαδή, παίζει ΑΚΑΠΟΤΟ μπουκιτσι
τελειωτικό, βυζολαγνεία, γλωσσόφιλα και πάνω από όλα άνεση στο ΠΡΩΚΤΙΚΟ! Μιλάμε χτες της έχωσα 3 δάκτυλα και την έβρισκε
η ανώμαλη! Και εναλλάξ δακτύλιασμα μουνιού/κώλου, με το μουνί να στάζει από κάβλα! Αποκορύφωμα ήταν το ΑΚΑΠΟΤΟ κοπάνιμα και παίξιμο
της κλειτορίδας της με τη βάλανό μου, κάτι που γούσταρε και η γκόμενα που γάμαγα πρόσφατα. Κι εννοείται κατευθείαν γαμήσι από κώλο με
πολύ όρεξη για άγριο ξεκώλιασμα από την ίδια! Φυσικά, όλα αυτά με άνεση χρόνου χωρίς χτύπημα πόρτας από την τσα2, την κ.Τατιάνα.
Ειλικρινά, δεν έχω κάτι άλλο να προσθέσω. Για τους λάτρεις των ανώμαλων μιλφ είναι η καλύτερη επιλογή αυτή τη στιγμή.
Αυτά από μένα! Καλά γαμήσια και καλό καλοκαίρι!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 04, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Junax
Σπουδαίος
Εγγραφή:
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
11.504
Πόντοι:
3.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, paparotriftoulas, Bonecrusher και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιουλίου, 2023
Ρε η κυρια Τατιανα τον παιρνει, αυτο ειναι το θεμα
review reaction 3 Junax
06 Ιουλίου, 2023
Παιχταρά μου, ήταν νηφάλια ή (ψιλο)μεθυσμένη;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2