Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 137 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
επιρεασμενος απο την κριτικη του κατς φιλου ειπα να κανω μια βολτιτσα προς την μαριαννα.......πραγματι την βρηκα και εδωσα το λαδι για το δωματειο...η μαριαννα ειναι ψιλη....οχι και πρωτο νιατο....και γενικα μεγαλο σκαρι...(οχι χοντρη)....αν και εχει πιασιματα.....η βυζαρες μεγαλες αλλα περμενες....για πιπιλα ουτε λογος βεβαια...μπαινοντας τα ψευτο "τι κανεις αγγελε μου?" κασετουλα που την επαιζε σε κατηε πελατη....μετα καθεται για πιπα στην οποια πηρε σταση να μην μπορω να πιανω τιποτα αλλο παρα μονο τον κολο...πιπα χωρις χερια μεν ....μονο το κεφαλι δε....μετα μου λεει την ατακα.....λιγο μπροστα .....λιγο πισς και ενταχει ε? με ναζι παντα.....α ετσι εισαι λεω? της λεω αντεχεις? μου λεει ε? καλα της λεω θα καταλαβεις......τρςει ενα σφυροκοπημα απο κλασικη σταση...που κει εκει ειχε βαλει τα ποδια περιεργα ωστε να μην μπαινω καλα αλλα τησ το εφτιαξα το παζλ....και στα τεσσερα που δεν λυπηθικα καθολου τα βογγητα της......στο τελος ειπε και ευχαριστω.......ρε καλα κανω και παταω μονο σε city tour ......τετοιο servise ουτε καν....ειχα ξεχασει πως ειναι ......για αλβανοπακιστανους ειναι μια χαρα.....οι ελληνες ας μην πανε .........υπαρχει και το χριστινακι ποιο κατω....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 18, 2009
Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
Μέλος
Εγγραφή:
8 Αυγ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
51
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού