Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 182 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Υστερα απο αρκετα χρονια αποφασισα να κανω μια ολντ σκουλ τσαρκα απ' τα παλια.Δηλαδη πηρα το μετρο και κατεβηκα Βικτωρια για να κατηφορισω αρχικα προς Φυλης,Φωκαιας,Αγκυρας και στη συνεχεια Λιοσιων και περιξ.Το θετικο ηταν οτι ειδα πολυ κοσμο να τσαρκαρει και κυριως νεα παιδια οποτε η σημαια του εθνικογαμισμου συνεχιζει απτοητη να κυματιζει με περηφανια.Ειδα αρκετες κορασιδες αλλα σε δυο απο αυτες γινοταν λαικο προσκυνημα.Μια ηταν η Μιρα στο Λιοσιων 73Β για την οποια ειχα γραψει τις προαλλες και η δευτερη ηταν η γνωστη Σαμπινα στη Βεργας την οποια δεν ειχε τυχει να την δω απο κοντα αλλα ομολογω οτι ειναι πολυ τουμπανο το μωρο εμφανησιακα.Ισως στο μελλον την τιμησω αν και λενε για φολα υπηρεσιες...ειδωμεν.Τεσπα εγω την καταθεση μου την εκανα εδω στο Φωκαιας 17 το αριστερο.Ηταν η γνωστη Μιχαελα την οποια ειχα ξαναδει αλλα δεν την ειχα παρει ποτε ως τωρα.Η Μιχαελα ειναι μια μελαχρινη Ρουμανα με πλαστικες βυζαρες,κωλαρα ,τατου,φοραει γυαλια που την κανουν ακομα πιο προστυχη και καυλα.Με λιγα λογια ειναι αυτο που λεμε τσοντα η τυπισα.Προγραμμα ανακοινωθηκε ελ.στοματικο απ'την σπασαρχι τσα2.Λεω σπασαρχι γιατι ειχε λυσαξει με το χρονο και ολο να την φωναζει να βγει αλλα ευτυχως η Μιχαελα την εγραφε στο τετοιο της.Δινω το μπλε και περναω στο δωματιο στο κουζινακι.Μικρο και επιπεδου Μεταξιου αλλα ευτυχως σχετικα καθαρο.Γδυνομαι και αραζω περιμενοντας την τσοντα.Μπηκε μετα απο λιγο και αφου αλλαξαμε καποιες κουβεντες ορμησα στα βυζια της για τα οποια δεν μου ανεφερε κατι να τα προσεχω λογο σιλικονης κλπ που ειχε αναφερθει πιο κατω.Πιπιλισα ρωγιδια χουφτωσα την κωλαρα της και στη συνεχεια με εσπρωξε πισω να αναλαβει εργο αυτη.Αρχισε να με φιλαει στο λαιμο και να γλυφει τις ρωγες μου,μου εκανε κατι σαν ισπανικο με τις τορπιλες και μετα ρωτησε αν θελω καποτα στο τσιμπουκι.Της ειπα ναι αλλα δεν την εβαλε αμεσως κατεβηκε πρωτα στα αρχειδια και αρχισε να τα γλυφει.Μολις το ειδα αυτο της εδωσα εντολη να τα ρουφηξει,ετσι αρχισε το ρουφηγμα το οποιο το κατεχει.Εβαλε και καποτα στη συνεχεια και ρουφαγε και το καβλι εναλαξ καβλι-αρχειδια και γω να της ζουλαω το κεφαλι να το παρει ολο μεσα.Γενικα η πιπα της καλη το κατεχει το αθλημα.Υστερα την εστησα ιεραποστολικο και την καρφωνα με την τυπισα να το ζει με μορφασμους,προστυχολογα,να της βαζω δαχτυλα στο στομα,να γλυφω βυζια,να μου δαγκωνει το αυτι,να παιζει με το μουνακι της κλπ.Ωραια παρασταση μεχρι να ερθει το στραγγισμα απο μεριας μου.Ευχαριστιες και αποχαιρετισμος στην συνεχεια.
Ηταν μια καταθεση προς το pse καθως και το παρουσιαστικο της για εκει ειναι που εγω προσωπικα θα επαναλαβω καποια στιγμη.Approved!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 01, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μιχαέλα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, ThE, Yatoputso και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιουλίου, 2023
Τόσα χρόνια και δε πήρες Μιχαέλα ρε μύστη?τη έχω παρει 4 χρόνια πριν πρώτη φορά σκέψου και σύνολο τη έχω πάρει καμία 10αρια φορές,στη φυλής αν πας αμέσως πάει το μάτι σου να τη πάρει αφού και εμφανησιακα και στο δωμάτιο είναι σούπερ,απορώ πως σου διέφυγε.
review reaction 1 Tsarkalakos
02 Ιουλίου, 2023
oreos23 Λιγο το γεγονος οτι τα τελευταια 3-4 χρονια δεν ειμαι της τσαρκας αλλα των στοχευμενων καταδρομικων,λιγο το οτι ειδικα πιο παλια γινοταν λαικο προσκυνημα και βαριομουν να περιμενω τη σειρα μου εεε την ειχα σταμπαρει οπτικα και τωρα εφτασε το πληρωμα του χρονου να τιμηθει.Εγω να την παρω καμια 10αρια φορες δεν παιζει οπως με καμια αλλα 1-2 ευκαιριες θα τις παρει αν δε βρω τιποτα καινουργιο και φρεσκο...
03 Ιουλίου, 2023
Tsarkalakos η μιχαελα ειναι απο τις ελαχιστες ιεροδουλες που μεσα σε 10 λεπτα χυνω μεσα της,ειμαι δυσκολος στο χυσιμο θελω χρονο αλλα η μιχαελα ειναι πυραυλος.Επισης πανω απο 10 φορες εχω παει με αλεξανδρα φυλης 54 εκεινη δε τη παιρνω γιατι ειναι πυραυλος σα τη μιχαελα αλλα τη παιρνω γιατι ειναι γλυκουλα και μου δημιουργει ωραια συναισθηματα και το θελουμε και αυτο εμεις οι συναισθηματικοι,δε θελουμε μονο pse σα τη μιχαελα,θελουμε και gfe που η αλεξανδρουλα το προσφερει.
review reaction 1 Tsarkalakos
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3