Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 234 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πέμπτη 17/09/09 ώρα 20:30,μόλις έχω τελειώσει την κατάθεση μου στο Διδύμου 18β,αλλά έχω όρεξη για κάτι ακόμα.Μιας και η ποδοσφαιρική βραδιά συνεχίζεται(με ΑΕΚ τώρα) αποφασίζω να δοκιμάσω την τύχη μου με την Χριστίνα,ύστερα από δύο αποτυχημένες απόπειρες να την επισκεφθώ.Και ως εκ θαύματος μπαίνω και είμαι μόνος!Απίστευτο λέω και αμέσως βγάζω το χρήμα και ορμάω στο δωμάτιο.Η Χριστίνα ήρθε μετά από κανα 5λεπτο,πολύ χαλαρή και ξεκινήσαμε άλλο ένα τρελό γαμήσι από αυτά που συνηθίζαμε και πέρσι άλλωστε με την διαφορά ότι τώρα έχουν προστεθεί στο μενού και οι βυζάρες της και έτσι ολοκληρώθηκε το πακέτο!Ο γιατρός Βυζουλίδης έκανε το θαύμα του κι έτσι τώρα συνάδελφοι μπορείτε να απολαύσετε τα ολοκαίνουρια βυζιά της Χριστίνας σε συνδυασμό πάντα μ ένα τέλειο γαμήσι.Αφού λοιπόν χόρτασα τις βυζάρες της ανέβηκε από πάνω μου και χορο-πηδούσε για κάμποσο μέχρι που κατάλαβα ότι είχε κουραστεί κι έτσι πήρα εγώ τον πρώτο λόγο βάζοντας την κάτω και σκίζοντάς της την μουνάρα!Στο τέλος συνειδητοποίησα ότι μόλις είχα χάσει 2 κιλά από αυτό το γαμήσι τουλάχιστον ένα πρέπει να έχασε κι εκείνη!!Χαιρετηθήκαμε μ ένα φιλάκι και πολλά χαμόγελα.Μόλις βγήκα έξω ήδα το σαλόνι γεμάτο και όλα τα υπόλοιπα δωμάτια πιασμένα.Κατάλαβα ότι επιτέλους πέτυχα την σωστή στιγμή για να ξεσκίσω το Χριστινάκι με την άνεσή μου!Συνάδελφοι sorry γι αυτό αλλά μου είχε λείψει αυτό το πουτανάκι.



ΥΓ:Θα πρότεινα στη βάρδια της Χριστίνας να τοποθετήσουν ένα μηχάνημα με χαρτάκια σαν κι αυτά που έχουν στις τράπεζες μπας και εξυπηρετηθούμε χώρίς να περιμένουμε με τις ώρες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 17, 2009
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Υπηρεσίες
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
126
Likes:
7.736
Πόντοι:
7.885
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού