Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 238 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πέμπτη 17/09/09,ώρα 20:00 κι ενώ οι περισσότεροι παρακολουθούν Παναθηναικό,εγώ βρίσκω ευκαιρία να δοκιμάσω τη Βίκυ,μετά βεβαίως από κριτικές συναγωνιστών οι οποίες με κατατόπισαν πλήρως.Η μονή μαλακία στην υπόθεση είναι ότι με πρόλαβε η βροχή αλλά μέσα στην κάβλα μου,ούτε που κατάλαβα για πότε έφτασα.Αφού έκανα το μπάνιο μου στη διαδρομή μπαίνω στο σαλόνι,άδειο όπως το περίμενα,η τσατσά αρκετά ευγενική αν κι εγώ είχα ήδη κάνει τη μαλάκία μου πετώντας κάτω μια γόπα και αρκετό νερό!Τέλος πάντων στο ζητούμενο τώρα η Βίκυ όπως έχουν αναφέρει και προηγούμενοι εκ πρώτης όψεως δεν σε ενθουσιάζει αυτό όμως δεν έχει καμία σχέση με αυτό που θα ακολουθήσει.Με ξεκινά με ένα αργό και καβλωτικό γλύψιμο από τα μπούτια και προς τα αρχίδια στα οποία μόλις φτάνει κάνει μια 5λεπτη στάση έχοντας τα στο στόμα της και στο μετά αναλαμβάνει το παλαμάρι μου το οποίο και φροντίζει με την δική της μαεστρία.Για να μην της τα δώσω προ της ώρας μου κάνουμε ένα διάλειμμα γλύφωντας τις βυζάρες της και μετά παίρνωντας τον ισπανικό οπού είχαμε και την αποθέωση.Για φινάλε της ζήτησα να την χύσω στο στόμα,κάτι που δέχτηκε αμέσως και μεγάλη μου χαρά μιας και είχα πολύ καιρό να κάνω κάτι τέτοιο(για τους Πειραιώτες απ όταν δούλευε η Στέλλα στο ''Σάρκα'')Κλείνω μ ένα ευχαριστώ στους σε όλους εσάς που γουστάρετε να γράφετε τα γαμήσια σας σε αυτές τις σελίδες κι έτσι μπορούμε να μαθαίνουμε τι παίζει στην αγορά

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 17, 2009
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Υπηρεσίες
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.441
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού