Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 248 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετά από αναφορές για φρέσκο νεανικό αίμα στον εν λόγω οίκο, πήγα το βραδάκι για έλεγχο.

Στο σαλόνι είχε αρκετό κόσμο, οπότε περίμενα όρθιος, δίπλα στην πόρτα του δωματίου που βρίσκεται εκεί.

Για κα(υ)λή μου τύχη, η Μίρα ήταν μέσα σε αυτό το δωμάτιο με συναγωνιστή και άκουγα τους καυλιάρικους αναστεναγμούς της, οι οποίοι με έφτιαξαν απίστευτα.

Παρόλο που οι συναγωνιστές στο σαλόνι είχαν ήδη δει (και απορίψει) τις άλλες δύο κοπέλες της βάρδιας : Μία και Έμυ (η οποία, παρεμπιπτόντως. έχει γίνει σαν το Michelin-man-logo) και ήθελαν να δουν την Μίρα, περίμενα να την δω και αν μου άρεσε έστω και λίγο εμφανησιακά θα πέρναγα σούμπιτος .....

Τελικά, το βασανιστήριο τελείωσε, τα τακουνάκια της ακούστηκαν και η πόρτα άνοιξε.
Από μέσα βγήκε μια κοπέλα, που έμοιαζε με την Mena Suvari, την κοπελιά - πέτρα του σκανδάλου της ταινίας "American Beauty".
Αμέσως, ένιωσα σαν τον Kevin Spacey και σαν υπνοτισμένος γνέφω καταφατικά στην τσα2, δηλώνωντας ευθαρσώς ότι επιθυμώ να ασελγήσω σε αυτό το ξανθό μωράκι.

Όταν με το καλό τελείωσε με τους προηγούμενους συναγωνιστές, ήρθε σε μένα.
Ψιλή σχετικά παρουσία, όχι πολύ αδύνατη, με piercing στην μύτη, μακρύ ξανθό μαλλί, μικρά νεανικά στητά στήθη, καλλίγραμο σώμα, μάτια που σε σαγηνεύουν.

Αμέσως με καβάλησε και τριβόταν αργά πάνω στο καυλί μου. Οι αισθησιακοί αναστεναγμοί δεν άργησαν να ηχήσουν.
Έσκυψε πανω μου και με φίλαγε στο λαιμό, ενώ εγώ την χαιδευα παντού τρυφερά.
Την ξαπλώνω στο κρεβάτι και άρχισα να την φιλάω ΠANTOY !
Δεν ήθελα στοματικό. Ήθελα να μπω μέσα της το γρηγορότερο δυνατό και να την καρφώνω όσο εκείνη έβγαζε τις καυλιάρικες κραυγούλες της.
Κάναμε ένα αισθησιακό έρωτα, χωρίς βιασύνες, όπου και έχυσα πανηγυρικά.

Η κοπέλα αξίζει την προσοχή σας.
Το νου σας , ρεμάλια . . .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 27, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μίρα
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
amadeus_gr
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
100
Likes:
2.064
Πόντοι:
8.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 6 Pa Luki Luk, AntifitCondom, info@123 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιουλίου, 2023
Δεν αμφισβητώ την κριτική σου,με εμένα ήταν φόλα ολικής,καλή σε όλα,από Άκη δεκτικοτητα,από κακη πίπα μέχρι και ανύπαρκτο σεξ.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1