Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 291 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Την Παρασκευή που είχα πάρει την Βικτώρια με ρώτησε εάν θέλω παρτούζα και της είχα πει ότι θέλω με την Τάνια.Μου είπε ότι την Δευτέρα θα είναι μαζί οπότε σκάω σήμερα πρωί πρωί. Μπαίνω και η υπηρεσία ανακοινώνει μόνο Βικτώρια. Την ρωτάω για την Τάνια γιατί ήθελα να της πάρω παρτούζα και μου λέει θα έρθει κατά τις δώδεκα με μία. Φεύγω και ανεβαίνω μέχρι την Χέϋδεν για καφέ για να περάσει η ώρα. Πήρα και το οφθαλμόλουτρό μου από τα διερχόμενα ξεκωλάκια και κατά τις δωδεκάμιση ξαναπαίρνω τον δρόμο προς την Διδύμου. Μπαίνω στο σαλόνι και η υπηρεσία μου λέει ότι η Τάνια μόλις ήρθε. Ωραία της λέω θα τις πάρω και τις δύο και της δίνω το 30άρι. Με οδηγεί σε ένα δωμάτιο στο βάθος αριστερά που δεν είχα περάσει πάλι. Είναι το πιο μικρό από όλα αλλά τουλαχιστον είναι καθαρό όπως και τα υπόλοιπα. Η Βικτώρια με το μπήκα πέρασε στο διπλανό δωμάτιο με πελάτη οπότε περίμενα κανα τέταρτο και χάζευα στο κινητό μου. Ερχονται τα κορίτσια γδύνονται και αρχίζω τα χουφτώματα . Φέρνω κοντά μου την Βικτώρια και αρχίζω να της γλείφω τις βυζάρες ενώ η Τάνια μου χαϊδεύει τα μπαλάκια. Φεύγει και η Βικτώρια να την βοηθήσει και καταπίνει όλη μου την πούτσα. Το θέαμα ήταν άκρως καβλωτικό , ένα ξανθό κεφαλάκι και ένα μαύρο να ρουφάνε με μανία και κάθε τόσο να αλλάζουνε ρόλο.
Άφηνε την πούτσα μου η Βικτώρια πήγαινε από κάτω και ρουφούσε μπάλες , ανέβαινε η Τάνια και ρούφαγε αυτή την πούτσα. Εγώ να χουφτώνω βυζάρες , κωλάρες να τους χαϊδεύω τα κεφάλια και να τους λέω να συνεχίσουν έτσι. Πιάνω την πούτσα μου και την κρατάω όρθια ανάμεσά τους. Αυτές μια δεξιά και μια αριστερά αρχίζουν να την γλείφουν με την γλώσσα πότε ανεβοκατεβαίνοντας ολόκληρο τον κορμό και πότε να επικεντρώνονται στο κεφάλι και να ενώνονται οι γλώσσες και τα χείλη τους. Οι κάβλες μου είναι στο κατακόρυφο από την τέλεια συνεργασία που έχουν τα κορίτσια στο γλείψιμο. Η Τάνια δε έχει μια τρομερή διάθεση για παιχνίδια που την μοναδική φορά που την είχα πάρει πριν κανα οχτάμηνο δεν είχε δείξει κάτι ανάλογο. Είχε γαμηθεί ναι μεν καλά αλλά όχι όπως σήμερα. Και τι δεν έκανε. Ρουφούσε την πούτσα μου με τέτοια λαχτάρα που τα είχα παίξει. Ερχόταν να γλείψει η Βικτώρια και η Τάνια έπιανε την πούτσα μου και της έριχνε πουτσοσκάμπιλα. Έπιανε την πούτσα μου την έβαζε μέσα στις βυζάρες της την έτριβε και μου έλεγε τώρα θα τιμωρηθείς!!!!Εγώ της έλεγα, έτσι τιμώρησέ τον γιατί δεν είναι καλό παιδί και σκάγαμε στα γέλια. Σε κάποια φάση αφού με ξελίγωσαν στα τσιμπούκια και στα παιχνίδια γυρίζει η Τάνια και μου λέει. Τι θα γίνει θα μας γαμήσεις; Eννοείται και θα σας γαμήσω της λέω. Μου περνάει προφυλακτικό η Βικτώρια και με ρωτάει ποια θέλω πρώτα. Πρώτα αυτήν λέω χαστουκίζοντας την κωλάρα της Τάνιας και μετά εσένα. Την γυρίσω με μούρη προς το κάτω μέρος του κρεβατιού ώστε να βλέπω και στον καθρέφτη και της τον χώνω στην μουνάρα. Η Βικτώρια έχει σηκωθεί όρθια και μου εχει φέρει της βυζάρες της για ρούφηγμα. Γαμάω δυνατά την Τάνια και ακούγεται το πλατς πλουτς στην αφρατοκωλάρα της. Φευγει η Βικτώρια και έρχεται ακριβώς από πίσω γονατίζοντας. Κολάει στην πλάτη μου και με τα χέρια της αρχίζει να με χαϊδεύει στο στήθος και στην κοιλιά ενώ κι εγώ φέρνω όσο πίσω μπορώ τα χέρια μου και της χουφτώνω τα κωλομέρια. Έχω κάτσει ακίνητος και έχει αναλάβει η Τάνια να κουνιέται μπρος πίσω δυνατά και με ρυθμό. Απολαμβάνω το θέαμα στον καθρέφτη και σκέφτομαι ότι πρέπει να μην χύσω ακόμα γιατί θέλω να γαμήσω και την Βικτώρια. Φεύγει από πίσω μου η Βικτώρια και ξαπλώνει στο πλάι μας με φάτσα προς εμένα. Ανοίγει τις ποδάρες της και αρχίζει να χαϊδεύει το μουνάκι της ψιλοαναστενάζοντας και κοιτώντας με με κάβλα ενώ εγώ συνέχιζα να σφυροκοπώ την Τάνια η οποία μία σηκωνε την πλάτη ώστε να την πιάνω από τους ώμους και μία έσκυβε εντελώς ακουμπώντας το κεφάλι στο στρώμα. Αφού την γάμησα αρκετά σταμάτησα γιατί ακουσα χτύπημα στην πόρτα και λέω ότι πρέπει να γαμηθεί και η Βικτώρια γιατί αλλιώς μπορεί να τσαντιστεί. Τα κορίτσια ευτυχώς δεν έδειξαν σημάδι βιασύνης και δεν είπαν το παραμικρό. Μου περνάνε καινούργιο προφυλακτικο και είναι η σειρά της Βικτώριας να στηθεί στα τέσσερα για να τον φάει ενώ η Τάνια με την σειρά της έφερε τις βυζάρες της για ρούφηγμα. Χουφτώνω τα κωλομέρια της Βικτώριας και αρχίζω δυνατό κάρφωμα ενώ η Τάνια μου βάζει το πρόσωπο ανάμεσα στους βύζους της προσπαθώντας να με πνίξει ενω ταυτόχρονα μου λέει, έτσι ξέσκισέ την μωρό μου. Εγώ υπακούω και ανεβάζω κι άλλο ταχύτητα οπότε μετά από λίγο έχυσα μέσα στην μουνάρα της Βικτώριας. Κανονικά έπρεπε να τις χύσω στο στόμα και τις δύο αλλά υποσχέθηκα να το κάνω την επόμενη εβδομάδα, γιατί θα ξαναπάω σίγουρα. Την Βικτώρια την έχω πάρει αρκετές φορές σε παρτούζα και πάντα γαμιέται δυνατά αλλά το σημερινό με την Τάνια δεν το περίμενα. Θές να έχουν χημεία μεταξύ τους, θές επειδή ήταν το πρώτο γαμήσι της ημέρας για αυτήν και είχε όρεξη, ότι και να ήταν το αποτέλεσμα ήταν ότι γαμηθηκε τρελά και ήταν στις καλύτερες παρτούζες που έχω κάνει ποτέ. Όποιος γουστάρει παρτουζα ξανθό μελαχρινό και γαμήσι μέχρι τελικής πτώσεως προτείνονται ανεπιφύλακτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 26, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Τάνια
Κόστος
30€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
129
Likes:
16.431
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76, statusorama, Επιρρεπής και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιουνίου, 2023
Εύγε συναγωνιστή μας καυλωσες με τις milfares
Μόνη ένσταση αυτό που αναφέρεις για καθαρά δώματια …. Το σπίτι χρηζει άμεσης ανακαίνισης … θα πέσουν τα ντουβάρια να μας πλακώσουν , όσο για καθαριότητα ….Αστο να πάει να γαμηθει ….
review reaction 1 2002
27 Ιουνίου, 2023
Στις παρτούζες ισχύει το δεκάλεπτο η δίνεται περισσότερος χρόνος ;
27 Ιουνίου, 2023
Δεν τηρείται, τουλάχιστον από τα κορίτσια. Ακόμα και να χτυπήσει η υπηρεσία αυτές δεν πτοούνται. Κάθονται παραπάνω
review reaction 1 n.smirni76, Επιρρεπής
27 Ιουνίου, 2023
Άξιος άξιος άξιος.
review reaction 1 Milfomaniac
29 Ιουνίου, 2023
Για Τανια δε ξέρω,αλλά Βικτωρια 3-4 που έχω πάει,είναι άξια,δεν έχω φύγει ποτέ παραπονεμενος!
review reaction 1 Milfomaniac
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5