Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 248 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Απογευματινη τσαρκουλα Λιοσιων-Βεργας-Εξηκιου κλπ να δω τι παιζει.Δεν ειδα κατι αξιοσημειωτο μεχρι τη στιγμη που ανεβηκα τα σκαλια του 73Β.Εκει η τσα2 μας παρουσιασε 2 μωρα ενα λατιν την Μια και ενα ξανθο Ρωσιδι τη Μιρα.Επελεξα το ξανθο εντυπωσιακο Ρωσιδι κι ας μην ειχα ιδεα αν ειναι καλη μεσα.Νεαρη σχετικα Ρωσιδα καταξανθη μακρυ μαλλι,βυζακια μεσαια με ωραια ρωγα,ωραια φατσα με τσιμπουκοχειλα και καποια τατου στην περιοχη της κοιλιας.Προγραμμα ελ.στοματικο.Δινω το μπλε και περιμενω να αδειασει δωματιο καθως ολοι ηταν για να παρουν τη Μιρα.Η Μια η Λατιν ειχε μεινει στα πιτς.Μπηκα στο δωματιο το οποιο ηταν μια χαρα και αφου γδυθηκα περιμενα το μωρο.Ηρθε αφου τελειωσε με εταιρο αγωνιστη με ναζι μεσα στο δωματιο και μιλαγαμε στα Αγγλικα καθως Ελληνικα δεν ξερει.Πολυ ναζιαρικο το μωρο ανεβηκε στο κρεβατι ορθια και μου εκανε ενα μινι στριπτιζ βγαζοντας τα εσωρουχα της και δινοντας μου το στριγγακι της με το ποδι να το μυρισω.Μετα γονατισε και ορμησα στα λεμονατα βυζακια της τα οποια ευχαριστηθηκα να γλυφω.Επειτα ξαπλωσα και ηρθε καβαλα απο πανω μου τριβοντας την πουτσα στο μουνακι της ακαπελα(μην παει ο νου σας στο πονηρο) ενω παραλληλα μου εγλυφε το αυτι κλπ.Με αυτα και με αυτα με ειχε κανει τουρπο η μικρη.Ετσι με ρωτησε αν θελω πιπα με καποτα η χωρις και αφου της ειπα να βαλει αρχισε το τρομπονι.Το πνευστο της δεν ειναι κατι το τρελο αλλα για τα δεδομενα της ηταν υπεραρκετο αυτο που προσφερει.Μπαλες δεν εγλυψε δεν ξερω αν το κανει.Στο κυριως την εβαλα ιεραποστολικο να βλεπω την ομορφη φατσα της.Μπηκα αφου εβαλε λιπανση αλλα η αισθηση ηταν καλη παρολα αυτα.Ειχε συμμετοχη ειτε με μορφασμους,ειτε παιζοντας το μουνακι της κλπ.Την εχυσα σε αυτη τη σταση πραγματοποιωντας μια ωραια καταθεσουλα που αξιζε το ρισκο.Αφου φρεσκαριστηκε στον καθρευτη με αποχαιρετησε δινοντας μου ενα φιλι στο μαγουλο.
Σε γενικες γραμμες καλο το μωρακι αξιζει να δοκιμασουν οι λατρεις των μικρων Ρωσιδιων...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 26, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μίρα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 6 Mistis2008, AntifitCondom, Arxontas tou skotous και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιουνίου, 2023
Το γλυκάκι,θα ήθελα να το πάρω μια αγκαλίτσα Ουάου καρδιές!Ουάου καρδιές!Ουάου καρδιές!Ουάου καρδιές!Ουάου καρδιές!Ουάου καρδιές!Ουάου καρδιές!Ουάου καρδιές!
01 Ιουλίου, 2023
Σθγνη αλλά με.ςνα ήταν φόλα ολικής.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2