Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
3.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε στη 2η βάρδια, πριν Φυλής κάνοντας τσάρκα πέτυχα εξωθεσμικο χυστη/μύστη με ρώτησε αν ξέρω μια καινούργια μιλφ που δουλεύει Κωνσταντινουπολεως 166α, του είπα θα πάω να τη δω ,των ρώτησα αν πέρασε και είπε όχι.
Μετά από μία καλή συνεδρία με τη καινούργια Αννίτα στο Φώκαιας 27β όροφο γυρίζοντας για το σπίτι είπα να περάσω να τη δω και αν μου κάνει κλικ να τη δοκιμάσω.
Μισέλ λοιπόν,πρόκειται για μελαχρινή κατσαρομαλλα μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι, η τσατσά ανακοίνωσε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό ,κάτι μου θύμιζε, ίσως να την έχω πετύχει σε κάποιο ελαιοτριβείο ,πάντως μέσα που τη ρώτησα κάποια στιγμή από που τη θυμάμαι και της ανέφερα 1 σπιτάκι και 3 ελαιοτριβεια αρνήθηκε ότι δουλευε κάπου και απάντησε ότι είναι καινούργια στη δουλειά.
Εμφανισιακά δεν ήταν αδιάφορη οπότε αποφάσισα να τη δοκιμάσω, πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο ,φρεσκαριστικα και τη περίμενα.
Ήρθε μετά από λίγο στο δωμάτιο, έδειχνε πολύ διαχυτικη και επικοινωνιακη που με προδιαθεσε για καλή συνεδρία πράγμα που δεν έγινε, μιλάει πάρα πολύ καλά ελληνικά και δήλωσε Ρωσίδα.
Μου ζήτησε να ξαπλώσω ξεκίνησε να με φιλάει στο λαιμό στο ίδιο συνέχεια σημείο ανενοκατεβαζοντας το κεφάλι της για περίπου ένα λεπτό ,το ίδιο έκανε και στο αριστερό μου στήθος ενώ ταυτόχρονα έπαιζε τον πουτσο μου, δάχτυλα στο μουνί δέχτηκε αδιαμαρτυρητα όχι όμως 69 ,ενώ φιλιά με γλώσσα δε δίνει, βασικά ούτε στα χείλη μιας και έστρεψε το κεφάλι της, ερώτηση για προφυλακτικό, πήρε μωρομαντιλο και καθάρισε σχολαστικά τον πουτσο μου παρόλο που μπαίνοντας στο δωμάτιο με πέτυχε να πλενομαι ,η πίπα της πολύ ρηχή, αεροπιπα και με πολύ αργό ρυθμό, όταν με τα πολλά ήρθα σε στύση ,μου φόρεσε το προφυλακτικό και πήγε να ξαπλώσει ανάσκελα, της είπα να στηθεί στα τέσσερα ,δε στήθηκε ούτε καλά αλλά τραβιοταν και μπροστά συνέχεια, αλλαγή στάσης με αυτήν ανάσκελα, είχε βάλει το χέρι της στο μουνί της για να μην μπαίνω βαθιά της το έβγαζα και το έβαζε πάλι, με τα πολλά της είπα ότι δε βλέπω να τελειώνω έτσι όπως κάνει και να μου τον πάρει πίπα μπας και χυσω, σηκώθηκε μου έβγαλε το προφυλακτικό, ξάπλωσα και πήρε τον πουτσο μου στο στόμα της, ξεκίνησε πίπα άθλια όπως αρχικά, της λέω άστο θα τον παίξω εγώ, όταν κατάλαβε ότι πάω να τελειώσω ανασηκωθηκε, της είπα έλα να τα πάρεις στο στόμα, απάντησε ότι δε κάνει, οκ λέω έλα στο στήθος και μου λέει δεν κάνω τελειωτικό καθόλου...συνέχιζα να τον παίζω και έχυνα στα σεντόνια ενώ αυτή είχε πάρει μωρομαντιλα και προσπαθούσε να καπακωσει τον πουτσο μου με αυτά για να μη λερωσω...
Στο δωμάτιο έκατσα περίπου 11-12 λεπτά (δε ξέρω πώς τα καταφέρα...)και ήταν μια άθλια συνεδρία, πιο άθλια ακόμα και από τη συνέδρια που είχα με τη Λένα στο Ιωαννίνων 3οροφο πριν καμιά δεκαριά μέρες, δεν υπάρχει περίπτωση να την ξαναπάρω πάμε γι αλλά, το 2 στην υπηρεσία διότι ανακοίνωσε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και η άλλη μέσα δεν έκανε ούτε καν στο σώμα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 17, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μισέλ
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
190.190
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, maradona7, Johnstef και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουνίου, 2023
Πω ρε φιλε, μη το ενα οχι το αλλο.. Νευρίασα διαβάζοντας και μονο..
review reaction 1 review reaction 5 Dsar263, Επιρρεπής
22 Ιουνίου, 2023
Οι παλιοί εδώ, θα θυμούνται αρκετά επαγγελματικά "σκουπίδια" με την ίδια ακριβώς συμπεριφορά πίσω στα 80's & 90's .
Είχαμε φάει ήττες αρκετές τότε.
Κρίμα να υπάρχουν στις μέρες μας ακόμη , αλλά έτσι είναι "το μαγαζί" * .

*μαγαζί = θύλη εκπορνευόμενο
review reaction 1 Dsar263, Επιρρεπής
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2