Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 155 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επίσκεψη μεσημεριανή στον οίκο όπου δούλευαν Αλινα νταρντανομιλφάρα με κοντό μαλλί κόκκινο σε απλό πρόγραμμα και Μαρίνα ξανθιά με μακριά μαλλιά νταρντανοχοντρη με ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό όπως ενημερώθηκα ψιθυριστά από την υπηρεσία. Πληρώνω και μπαίνω στο δωμάτιο που ήταν μεν μικρό αλλά καθαρό. Σύντομα έρχεται και η Μαρίνα και κατευθείαν αρχίζει να με φιλάει στο σώμα. Της λέω να έρθει πάνω μου για να ρουφήξω τις βυζάρες της που είναι μεγάλες και σφιχτές. Αφού τα εγλειψα και τα δύο κατέβηκε χαμηλά και άρχισε να γλύφει μπάλες αλλά και να τις ρουφάει. Συνέχισε με τον κορμό όπου τον εγλειφε κατά μήκος και μετά ξανά μπάλες. Με ρωτάει αν θέλω τσιμπούκι χωρίς προφυλακτικό γιατί μέχρι τότε δεν τον είχε βάλει στο στόμα και της λέω ναι. Παίρνει το οκ και τον βάζει στο στόμα. Τον ρούφηξε με όλους τους τρόπους. Πότε γρήγορα πότε αργά πότε τον εγλειφε με την γλώσσα πότε τον χτυπούσε στα χείλη της. Εγώ ήμουν ξάπλα και απολάμβανα το ρουφηγμά της και το μόνο που έκανα ήταν να συνεχίσει έτσι γιατί με καβλωνει. Κάποια στιγμή την σταμάτησα και της είπα να κάνουμε σεξ γιατί δεν σταματούσε, πιθανόν να προσπαθούσε να με τελειώσει έτσι. Μου βάζει προφυλακτικό και της λέω να ανέβει πάνω για να μπορώ να της γλείφω ταυτόχρονα και τις βυζάρες της. Αρχίσει να κουνιέται πάνω μου κι εγώ να ρουφάω βυζάρες και να χουφτώνω κωλομέρια. Την σταματάω και της λέω να στηθεί στα 4 για να απολαύσω την θέα της κωλάρα της που είναι πολύ σφιχτή παρόλα τα παραπανίσια κιλά. Τουρλωνεται ωραία κι εγώ πιάνω το εργαλείο και το χώνω στην μουνάρα της. Αρχίζω να μπαινοβγαινω γρήγορα και να χτυπάω τα σφιχτά της κωλομέρια. Δεν μπόρεσα να κρατηθώ πάνω από δίλεπτο και έχυσα μέσα στην μουνάρα της. Αφού στράγγιξα καλά τραβήχτηκα και μου λέει μπράβο παιδί μου δίνοντάς μου μερικά μωρομάντηλα . Μετά έφυγε κατευθείαν χωρίς να πούμε κάτι άλλο. Για όσους προτιμούν μιλφάρες με πλούσια τα ελέη προτείνεται γιατί ξέρει να σε κάνει να περάσεις καλά οι πιπινομοντελάκηδες ούτε απ' έξω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 21, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
129
Likes:
16.305
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ντουνταράς, maradona7, n.smirni76 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουνίου, 2023
Εύγε συνάδελφε milfakia k νταρντανοπνιχτη……
review reaction 3 Milfomaniac
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1