Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 227 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σήμερα έκανα μια απογευματινή τσάρκα προς Φυλής αν και δεν το συνηθίζω, γιατί συνήθως πηγαίνω τα πρωινά. Δεν είχα και πολύ χρόνο για ψάξιμο οπότε διάλεξα την Ειρήνη. Ρωσίδα γύρω στα 30, μαύρο μαλλί αλογοουρά, άσπρο δερματάκι , μικρό βυζάκι και ωραίο κωλαράκι. Η υπηρεσία την παίνεψε ότι κάνει πολύ καλό στοματικό και τελειωτικό και είπα να την δοκιμάσω. Είχα βέβαια διαβάσει και καλές κριτικές οπότε δεν χρειάστηκε να το σκεφτώ και πολύ. Πληρώνω και περνάω στο δωμάτιο και μετά από λίγο έρχεται και η Ειρήνη. Γδύνεται και έρχεται στο πλάι του κρεβατιού. Αρχίζει να με χαϊδεύει και κατευθείαν κατεβαίνει και αρχίζει να γλείφει μπαλάκια ενώ μου ρίχνει και μερικές καβλωτικές ματιές. Αφού με καβλωσε αρκετά, αρχίζει να γλείφει και την πούτσα μου. Πότε την έγλειφε με την γλώσσα , πότε την έβαζε μέσα και την ρουφούσε , πότε σιγά πότε πιο γρήγορα. Ξαναπέρασε από μπάλες, μετά ξαναρούφηξε και γυρνούσε το προσωπό της κοιτώντας με στα μάτια. Τον έπιασε και μόνη της και τον κοπάνισε και λίγο στα χειλάκια της. Γενικά έκανε μια πολύ καλή πίπα με διάφορες εναλλαγές και όλα από μόνη της, χωρίς να χρειάζεται καθοδήγηση και παρακάλια. Αφού είχα ευχαριστηθεί τσιμπουκάδα από τις έμπειρες χειλάρες της με ρώτησε εάν θέλω σεξ ή θέλω να συνεχίσει. Της είπα ότι θέλω, οπότε μου έβαλε προφυλακτικό και κάθισε πάνω μου. Άρχισε να κουνιέται μόνη της πάνω μου κι εγώ της έπιανα το κωλαράκι και το ζούλαγα. Κοπανήθηκε αρκετά με καλό ρυθμό και μετά την σταμάτησα και της ζήτησα να στηθεί για πισωκολητό. Στήθηκε άψογα σπάζοντας την μεσούλα της και της τον έχωσα όσο πιο βαθιά μπορούσα. Της έπιασα το κωλαράκι και άρχισα να ανεβάζω ρυθμό ενώ αυτή είχε γυρισμένο το προσωπό της δεξιά προς τον καθρέφτη ενώ κάποιες φορές το γύριζε ολοκληρο πίσω κοιτώντας με. Το όλο σκηνικό ήταν αρκετά καβλωτικό και για μένα κοιτώντας μία τον καθρέφτη και μία αυτήν. Επιτάχυνα κρατώντας το κωλαράκι της και ριχνοντάς του κανα δυο μπατσάκια , ενώ αυτή σήκωσε την πλάτη της σχεδόν όρθια. Την έπιασα απο τον ώμο ρίχνοντας τα τελευταία δυνατά σπρωξίματα στον ωραίο της κωλαρίκο ώσπου ήρθε το τέλος. Έμεινε αρκετά για να στραγγίξω και μετά τραβήχτηκε και μου αφαίρεσε το προφυλακτικό με μωρομάντηλο, δίνοντας μου κι αλλο ένα για να σκουπιστώ. Είπαμε μερικές γενικές κουβέντες ενώ ντυνόμαστε , με χαιρέτησε και έφυγε. Αν και πρώτη φορά μαζί της πέρασα πολύ καλά. Ήταν αρκετά ζεστή μαζί μου και θα επιβεβαιώσω και τους προηγούμενους ότι κάνει πολύ καλό τσιμπούκι με αρκετές εναλλαγές. Όχι μονότονο πάνω κάτω, ούτε χρησιμοποιεί χέρι. Εάν την αφήσεις μπορεί άνετα να σε τελειώσει. Επίσης πολύ καλή και στο σεξ, ούτε προσπαθεί να κλέψει , ούτε σου πάει τα ούμπαλα με όχι και μή. Στήνεται και τον τρώει κανονικότατα και σου δίνει την εντύπωση ότι το ευχαριστιέται κιόλας. Είναι γυναίκα που δεν κλάψεις τα λεφτά σου και θα ευχαριστηθείς το γαμήσι. Η υπηρεσία άψογη, δεν ενόχλησε καθόλου, αν και δεν έκανα πάνω από δεκάλεπτο οπότε δεν είχε και πάτημα να αρχίσει τα σπαστικά. Πιστεύω ότι αξίζει μια δοκιμή για όποιον δεν την ξέρει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 19, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
129
Likes:
16.313
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 2002, Accountant, Ημεδαπος και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού