Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 141 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Απογευματινή βόλτα στη Φυλής.Στο 54 είχε την Αουρόρα που την ξέρω,και έτσι προχώρησα προς τα επάνω.Στο 66 δεξιά μου παρουσίασε η ευγενική τσατσά τη Χριστίνα αν δεν κάνω λάθος το όνομα.Με κέρδισε με την πρώτη ματιά αλλά πήγα να δω και μερικά άλλα.Μιας και δεν είχε κάτι αξιόλογο επέστρεψα και πλήρωσα το 20ευρω για το δωμάτιο.Σε λίγα λεπτά,μόλις που είχα ξεντυθει,ήρθε και η κοπέλα.Μια πολύ γλυκιά κοπέλα,με ωραίο κορμάκι αν και έχει λίγη κοιλίτσα,ωραία μάτια.Από τη Ρωσία κατά δήλωση της.Μου άρεσαν πολύ τα βυζιά της.2 νούμερο όπως τα εκτίμησα με ωραία υφή.Ωραίο μουνάκι,χωρίς 100 κιλά τζελ,το οποίο επιτρέπει να χαϊδεύεις αλλά όχι να δακτυλοσκοπείς.Σεβαστό διότι κυκλοφορούν μολύνσεις.Κάνει πίπα με προφυλακτικό,αλλά την κάνει αρκετά καλά,βαθιά και ερεθιστικά.Καβαλάει εξαίσια με εναλλαγές ρυθμού στήνεται στα 4 σωστά χωρίς να κλέβει,στο ιεραποστολικό είναι άψογη.
Εν κατακλείδι μια πολύ καλή συνάντηση.Θα τιμηθεί ξανά.Μου είπε ότι είναι 3 ημέρες στο μπουρδέλο αυτό.Πάντως πέρασα πολύ καλά.
Ο χώρος είναι εξαιρετικός,με ωραίο νιπτήρα,χαμηλό για να πλύνεις το όργανο όταν τελειώσεις ή και πριν αν και δεν κάνει ελεύθερο στοματικό η συγκεκριμένη.Επίσης έχει ζεστό νερό!Γενικά από τους ωραίους χώρους στη Φυλής αν και η συνολική εικόνα είναι ποντικότρυπας,είναι ωραίος ο χώρος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 14, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
rantanplangr30
Σπουδαίος
Εγγραφή:
28 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
4.931
Πόντοι:
2.696
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Milfomaniac, Dsar263 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού