Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 93 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είχα διαβάσει καλές κριτικές για την Αναστασία και ήθελα να πάω εδώ και καιρό αλλά δεν καθόταν η φάση. Σημερα λοιπόν ξαμολήθηκα στοχευμένα για την κωλάρα της. Μπαίνω στο σαλόνι η υπηρεσία ανακοινώνει Αναστασία και περιμένω να την δω. Βγαίνει με ένα κοντό μαύρο φορεματάκι που τέλειωνε εκεί που ξεκίναγαν οι ψηλές κάλτσες που φορούσε. Νταρντάνα γυναίκα με κωλάρα.Πρώτη εντύπωση άριστη γιατί μου αρέσουν οι ψηλές κάλτσες, ειδικά όταν συνδυάζονται με κωλάρα σαν της Αναστασίας. Πληρώνω και περνάω στο δωμάτιο και μετά από κάνα τετράλεπτο έρχεται κι αυτή. Έρχεται πάνω μου κατεβάζει τις τιράντες από το φόρεμα και το κατεβάζει στην μέση. Εγώ της χουφτώνω τα αφράτα κωλομέρια της και της λέω τι γυναικάρα είσαι κάβλα μου, θα περάσουμε σούπερ. Μου χαϊδεύει λίγο την πούτσα και μόλις αρχίζει να σηκώνεται την κρατάει με το χέρι της στην κοιλιά μου και αρχίζει τα ρουφάει μπαλάκια.Σταματάει και πιάνει προφυλακτικό αλλά της λέω ότι θέλω χωρίς, οπότε το αφήνει στο κρεβάτι. Τον βάζει στο στόμα της και αρχίζει να τον γλύφει αργά , χωρίς να τον βάλει όλον μέσα. Μετά από λίγο ξαναπιάνει το προφυλακτικό και μου το φοράει χωρίς αυτήν την φορά να της πω κάτι. Η πίπα της πάντως δεν με ενθουσίασε καθώς κρατούσε συνεχώς την πούτσα μου με το χέρι και έγλυφε την υπόλοιπη κάτι που δεν με κάβλωσε τέρμα. Μετά από λίγο σταμάτησε και της είπα να κάτσει πάνω μου. Πήγε να βγάλει την στριγκάρα της αλλά της είπα να μη την βγάλει γιατί μου αρέσει. Έπιασε τον πούτσο μου και κάθησε πάνω του, βάζοντάς τον όλον μέσα. Ξεκίνησε να κουνιέται πάνω μου με εμένα να την χουφτώνω αλλά σταμάτησε πολύ γρήγορα και στήθηκε για πισωκολητό. Έσπασε μέση και τούρλωσε την κωλάρα της πάνω. Δεν κρατήθηκα και την δάγκωσα ελαφρά στα κωλομέρια ενώ μετά έπιασα την πούτσα μου και την οδήγησα στην μουνάρα της. Ξεκίνησα τα μπες βγες ενώ αυτή είχε βάλει κοντρα τα χέρια της στον καθρέφτη που ήταν πίσω από τα κάγκελα του κρεβατιού. Άρχισα να επιταχύνω χουφτώνοντας και χτυπώντας τα καπούλια της αλλά αυτή χαμήλωσε ελαφρώς προς τα εμπρός κόβοντάς με ελαφρώς , αλλά εγώ δεν πτοήθηκα και έπεσα πάνω της συνεχίζοντας να την καρφώνω δυνατά. Είδα όμως ότι το κεφάλι της είχε πλησιάσει πολύ το κάγκελο του κρεβατιού και φοβήθηκα μην έχουμε κανένα ατύχημα. Σταμάτησα και της ζήτησα να σηκωθεί λίγο για να βολεύομαι καλύτερα και το έκανε χωρίς να δυσανασχετήσει. Συνέχισα να την γαμάω κοιτώντας το θέαμα στον καθρέφτη κάτι που με έφτιαχνε αλλά αισθανόμουν ότι η κορύφωση αργεί. Πάνω εκεί χτυπάει την πόρτα η υπηρεσία. Κάτι της είπε στην γλώσσα της αλλά συνέχισε κανονικά χωρίς να μου πει τίποτα. Αρχίζω να την γαμάω ακόμα πιο γρήγορα προσπαθώντας να τελειώσω αλλά ο εγκέφαλος είχε δώσει διαφορετικό σήμα. Την ρωτάω αν κάνει τελειωτικό στο στόμα και μου λέει μόνο στο στήθος. Σηκώνομαι όρθιος στο πάτωμα στο πλάι στο κρεβάτι και αυτή κάθεται στην άκρη του κρεβατιού. Της τον δίνω λίγο στο στόμα και μετά τον βγάζω και αρχίζω να τον παίζω για να την χύσω , ενω αυτή έχει βγάλει την γλώσσα της και με κοιτάει στα μάτια. Πάλι τίποτα . Καταλαβαίνω ότι δεν θα τελειώσω παρά τις προσπάθειές της και αγχώνομαι περισσότερο. Η Αναστασία σε καμία στιγμή δεν μου είπε τίποτα για να τελειώσω και περίμενε υπομονετικά, αλλά εγώ δεν ήθελα να την κρατήσω άλλο στο δωμάτιο και της λέω να φύγει. Παρόλα αυτά παρέμεινε κι αλλο μπας και τελειώσω, αλλά τίποτα. Στο δωμάτιο έμεινα πάνω από 15 λεπτά και αν δεν την έλεγα 2 φορές να φύγει θα προπαθούσε κι άλλο. Σίγουρα με κέρδισε η συμπεριφορά της που δεν έδειξε ούτε βιασύνη, ούτε μου είπε τίποτα σαν κάτι άλλες ξενέρωτες. Ακόμα και η υπηρεσία μετά το χτύπημα στην πόρτα στο δεκάλεπτο μετά δεν ξαναενόχλησε, γι αυτό και η υψηλή βαθμολογία. Προσωπικά μου άρεσε σαν γυναίκα αλλά και σαν υπηρεσίες. Ενώ πίπα δεν έκανε κάτι ιδιαίτερο στο γαμήσι ήταν δεκτική και με αντοχές γιατί την γάμησα κανα δεκάλεπτο δυνατά χωρίς διαμαρτυρία, γι αυτό και θα ξαναπάω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 13, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
128
Likes:
16.240
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Dsar263, Yatoputso, Επιρρεπής και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού