Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 144 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά την φόλα που έφαγα από την Στέλλα στο Κ27Α κατηφόρισα προς εδώ. Την είχα δει νωρίτερα αλλά δεν πέρασα γιατί τσίμπησα απο το κορμί της λατίνας και την πάτησα. Οπότε η λύση είναι μονόδρομος για ελεύθερο στοματικό τελειωτικό να ξεχαρμανιάσουμε. Μπαίνω στον οίκο ρωτάω αν είναι η ίδια κοπέλα γιατί πλησίαζε 5 η ώρα που αλλάζουν βάρδια και αφού η υπηρεσία μου είπε ναι, πλήρωσα και μπήκα στο δωμάτιο. Η Βερόνικα είναι γύρω στα 50 με πολύ κοντό μαλλί, σώμα προς το κανονικό αλλά λίγο πλαδαρό. Μετά από λίγο μπαίνει και η κοπέλα. Τον καθαρίζει με μωρομάντηλο και τον παίρνει κατευθείαν στο στόμα χωρίς πολλά λόγια. Κάνει και ένα μικρό πέρασμα από μπάλες, γλύφει τον κορμό με την γλώσσα και τον ξανακαταπίνει. Τσιμπούκι όχι τίποτα φοβερό, μέτριο θα τα χαρακτήριζα αλλά σε σύγκριση με την προηγούμενη, δέκα φορές καλύτερο και ηδονικότερο. Αφού φτιάχτηκα αρκετά της λέω να μου βάλει προφυλακτικό και να με καβαλήσει. Κάθεται πάνω στο καβλί μου και αρχίζει να πηγαίνει πάνω κάτω, ενώ εγώ της χουφτώνω τα κωλομέρια. Την γαμάω έτσι το πολύ για ένα δίλεπτο και μετά της λέω να τον πάρει στο στόμα για να την χύσω. Τον βεντουζώνει και μετά από λίγο αδειάζω μέσα στο στόμα της , ανακουφισμένος. Σηκώνεται τα φτύνει στον νιπτήρα, με χαιρετάει και φεύγει από το δωμάτιο. Σύνολο χρόνου το πολύ 6 λεπτά, αλλά επιτέλους ξαλάφρωσα. Αποστολή της Βερόνικας είναι να ρουφήξει όλο το σπέρμα σου και την εκτέλεσε με απόλυτη επιτυχία .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 11, 2023
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
129
Likes:
16.299
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Bonecrusher, FAT BASTARD και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού