Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η ημερομηνια ειναι ενδεικτικη καθως εχω παει καποιες φορες με την Ρωσιδα Νελλη και χρωστουσα να γραψω μια κριτικη...Για οσους δεν γνωριζουν την Νελλη πρόκειται για μια πολυ κοντή (1,50) και υπερβολλικα αδυνατη κοπελα (45 κιλα οπως μου ειπε), με μαλλι μακρυ λιγακι απεριποιητο ελαφρως αφανα....κατηγορια Πετιτ...συνηθως ειναι απογευμα/βραδυ αργα ...αρκετο καιρο την απεφευγα καθως στο σαλονι παντα εβγαινε με ξυνισμενη φατσα λες και εκανε αγγαρεια..την πρωτη φορα τελικα την δοκιμασα ηρθε με την ιδια ξυνιλα και διαθεση στο δωματιο...Γενικα σου δινει την εντυπωση οτι δεν πολυευχαριστιεται αυτο που κανει...Πιπα? δεν το εχει καθολο....γλειψιματα? δεν τα πολυθελει...αυτο που μαλλον θελει ειναι να ξαπλωνει στο κρεβατι και να τα περιμενει ολα απο σενα....Ευτυχως εγω σαν ποδολαγνος που ειμαι διαπιστωσα οτι εχει πολυ ωραια χαριτωμενα πατουσακια...και αυτο ειναι που σωζει καπως την κατασταση...βαζω τα πατουσακια της στο προσωπο μου, τα μυριζω και τα φιλαω λιγακι και ετσι μπορω και καυλωνω για αρχη...απο εκει και περα στο γαμησι θελει προσοχη λογω του σωματοτυπου της .....δεν ειναι ουτε για βαθιες διεισδυσεις ουτε για εντονα σφυροκοπηματα...ποναει....και θελει προσοχη οταν την εχεις ιεραποστολικα να μην την πλακωσεις με ο βαρος σου, και δεν ειμαι κανας χοντρος, ψηλος βεβαια 1,91 αλλα 85 κιλα, και εννοηται δεν εχει πιασιματα (πιανω το ενα της κωλομερι και ειναι σαν να πιανω ενα μηλο ή πορτοκαλι χαχαχα)....Γενικα στο γαμησι ειναι σαν να τρως νηστησιμο φαγητο ....Επισης ενα αλλο θετικο που πρεπει να το πουμε ειναι οτι γενικα δεν βιαζεται στο δωματιο (παλι καλα)...αυτα παιδες...Βαζω ΙΣΩΣ στο αν θα την ξανασυναντουσα γιατι παντα πριν παω μαζι της το σκεφτομαι 2 και τρεις φορες και θα πρεπει να μου περισσευουν καποια λεφτα .... 20 ευρω ειναι αυτα.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 09, 2023
Όνομα κοπέλας
Νέλλη
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Dsar263
Σεβαστός
Εγγραφή:
11 Αυγ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
7.543
Πόντοι:
2.036
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 5 Autokinitas, black crow, DmtrsxXx και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού