Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 33 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σηκώθηκα με όρεξη για τσιμπούκι , γιατί χθες για δεύτερη φορά στην ζωή μου , μου συνέβη κάτι κουφό. Γάμησα μια γκόμενα , που γαμάω περιστασιακά , δυο τρεις φορές τον χρόνο δηλαδή και δεν μου έκανε τσιμπούκι με την δικαιολογία ότι είχε πολύ καιρό να κάνει και κάτι τέτοια παλαβά. Έτσι είσαι λέω κι εγώ ,θα πάρω παρτούζα να μου τον ρουφήξουν δύο να ρεφάρω το χθεσινό.
Πάω στον οίκο και δουλεύουν Ρωξάνα και Αλεξάνδρα. Την Αλεξάνδρα δεν την έχω ξαναπάρει μου άρεσε και αρκετά και λέω να δοκιμάσω. Την Ρωξάνα την έχω πάρει αρκετές φορές σε παρτούζα με διάφορες παρτενέρ και είναι εγγύηση. Στο σαλόνι η Αλεξάνδρα βγήκε με κίτρινα εσώρουχα και ζαρντιέρες και με κάβλωσε. Είναι ξανθιά μετρίου ύψους με τσιμπουκοχειλάρες φτιαγμένες και μπαμπάτσικο κορμί. Έχει και 2 τατουάζ στην πλάτη. Ένα στην μέση της πλάτης κάτω από τον σβέρκο και ένα στην μέση πάνω απο το κωλαράκι της. Η Ρωξάνα βγήκε με κάτσες όπως το συνηθίζει και ένα μπορντώ κομπινεζόν. Πληρώνω και περνάω στο δωμάτιο που είναι στον πάνω όροφο. Συνήθως έπαιρνα το κάτω που είναι και το μεγαλύτερο αλλά σήμερα ήταν πιασμένο. Πάντως και αυτό είναι πεντακάθαρο και προσεγμένο όπως και τα υπόλοιπα. Γδύνομαι και ξαπλώνω περιμένοντας τα κορίτσια . Μετά από λίγο έρχονται και αυτές και αρχίζουμε το μπαλαμούτι. Η Αλεξάνδρα παίρνει μωρομάντηλα και αφού με καθαρίζει τον παίρνει στο στόμα, ενώ εγώ φέρνω πάνω μου την Ρωξάνα και της ρουφάω τις μεγάλες της βυζάρες. Μετά από λίγο κατεβαίνει και η Ρωξάνα για να βοηθήσει και αρχίσει να ρουφάει τα μπαλάκια. Ρουφάνε και οι δύο δυνατά ενώ εγώ χουφτώνω και χτυπάω κωλάρες. Τον βγάζει η Αλεξάνδρα από το στόμα και τον βάζει στο στόμα της Ρωξάνας, ενώ αυτή σηκώνεται και μου φέρνει τα βυζιά της για γλύψιμο. Συνεχίζουν έτσι για λίγο και μετά με ρωτάει η Αλεξάνδρα ποια θα γαμήσω πρώτη. Της λέω εσένα και στήνεται στα τέσσερα αφού μου βάζει προφυλακτικό. Το κυλοτάκι δεν το έχει βγάλει, κάτι που μου αρέσει, οπότε το κάνει στην άκρη και την τον χώνω. Ταυτόχρονα η Ρωξάνα σηκώνεται όρθια από πάνω της και μου φέρνει τους βύζους για επαναληπτικό γλείψιμο. Γλείφω βυζιά και χουφτώνω κωλομάγουλα ενώ που και που ρίχνω σκαμπιλάκια και στις δύο.Την γαμάω σε αργό ρυθμό για να μην παρασυρθώ και τελειώσω πριν τον χωσω και στην άλλη αλλά αυτή στο λεπτό πάνω σταματάει και τραβιέται. Λέω δεν πειράζει θα γαμήσω την Ρωξάνα. Βγάζω το προφυλακτικό και τον δίνω για λίγο στο στόμα της Αλεξάνδρας. Μετά μου φοράνε καινούργιο και στήνεται η Ρωξάνα για κάρφωμα. Της χουφτώνω την πληθωρική κωλάρα και της ρίχνω και δύο κωλοσκάμπιλα, ενώ η Αλεξάνδρα έχει σηκωθεί στο πλάι μου και έχει φέρει με την σειρά της, τις βυζάρες της για πιπίλισμα. Τις γλύφω αρκετά και ανεβάζω ταχύτητα καρφώνοντας την μουνάρα της Ρωξάνας και λίγο πριν τελειώσω τραβιέμαι , βγάζω το προφυλακτικό και τους τον δίνω στο στόμα . Τον αρπάζει η Ρωξάνα και αφού τον ρουφήξει για κάνα μισόλεπτο , αδειάζω όλο το φορτίο μου στο στόμα της. Τον κρατάει αρκετά μέσα για να στραγγίξω εντελώς και μετά σηκώνεται και τα φτύνει στον νιπτήρα. Μου δίνει μωρομάντηλα η Αλεξάνδρα και μετά σηκώνεται κι αυτή και φεύγει πρώτη , ενώ μετά από λίγο φεύγει και η Ρωξάνα, αφού πρώτα σε μιά σύντομη κουβέντα που είχαμε μου ανέφερε ότι έχει τέσσερα παιδιά. Εδώ να πώ ότι την παρτίδα έσωσε η Ρωξάνα γιατί η Αλεξάνδρα ψιλολούφαρε. Και στο γαμήσι κάθισε ελάχιστα να τον φάει και στην πίπα, όταν δεν είχε το καβλί στο στόμα, δεν έγλυφε μπάλες όπως η Ρωξάνα αλλά στριφογύριζε γύρω γύρω τουρλώνοντας το κωλί της. Μάλλον την έχει δει όμορφη και προσπαθεί όσο το δυνατόν να κάνει τα λιγότερα αφού υπάρχει και δεύτερη κοπέλα να καλύψει τα κενά της. Γι αυτό γράφω ίσως , στο άν θα τις ξαναέπαιρνα. Αναφέρομαι σε αυτήν γιατι μου έδωσε την εντύπωση ότι έκανε καθυστερήσεις στον αγώνα. Γενικά καλά πέρασα πάντως αλλά θα μπορούσα και καλύτερα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 09, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ρωξάνα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Αλεξάνδρα
Κόστος
30€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
129
Likes:
16.417
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 koulouras, giorgiodelafuentes2, Bambaataa και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιουνίου, 2023
Πηγα σημερα μεσημερι να δω αυτη την περιβοητη Ρωξανη και αντι να δω τη θεια απ το Παρισι, ειδα τη θεια απ το Σικαγο Ντροπή
review reaction 4 Milfomaniac
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1