Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 229 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Καλησπέρα τύποι χθες μετά απο καιρό στους δρόμους του αγοραίου έρωτα είχα όρεξη για διπλή κατάθεση έριξα τα πρώτα στ Κορίνα από Φιλιππίδου 11 και μετά από κάνα μισάωρο ανέβηκα τς σκάλες του 69 για να δω και εγώ αυτά τα δύο κορίτσια. Η υπηρεσία μου παρουσιάζει Μαρία τσέχα ωραίο μωρό λέω αρκετά σκινι αλλά τίμιο μετά από λίγο εμφανίζεται και Άννα εντάξει όντως παιδιά είναι μουναρος δεν ξέρω από υπηρεσίες φαντάζομαι τα ίδια με τ τσέχα οπότε πάμε στο ρεζουμε. Εκείνη που μου σαλοναρουν τα κορίτσια πετάγεται ένας συναγωνιστής και πριν διαλέξω μου κλέβει τν Άννα χαλάλι λέω θα πάρω τ άλλο μωρό δεν είχα όρεξη για ψάξιμο μπαίνω δωμάτιο έρχεται μετά από λίγο Μ λεει να ξαπλώσω ούτε λόγος να παίξει κάνα προκαταρκτικο δε γαμιεταιι λέω τς λέω ξεκινά του ρούφα Μ λέει χωρίς ααα και είναι όλη την ώρα με ένα μωρομαντηλο στο χέρι μια γλύφει μια σκουπίζει γαμω τ μουνι λέω τ φάγαμε τ φόλα μετά από αρκετή προσπάθεια πίπα άθλια εντάξει μου κάνει σεξ?? Τ λέω από τώρα ούτε που με έχεις ανυψώσει!! ( Είναι η πρώτη φορά παιδιά που δε μου γίνεται κάγκελο με πίπα και με τ πιο χάλια γκόμενα που έχω πάει με το που ξεκινάει να ρουφάει τουρμπιζω) περνάει σκούφο κάθεται για ιεραποστολικό και ξεκινάω τ τεντώνω πόδια ωραία λέω πάμε κάπως έφτιαξε τς λέω να ανέβει πάνω αρχίζει ρ γκρίνια πάλι κάθεται λίγο και μ λέει 4 ?? Αα ωραία λέω και δεν προλαβαίνει να γυρίσει μου πετάει χέρι πίσω στους κοιλιακούς γαμω γαμω λέω ρε φίλε τ μου λες 4 άμα είναι να αντέχεις εν ολίγοις τς τν έβαζα μισό και εκεί που δε τ πειρμενε τς έκανα κάνα μπασιμο ευτυχώς μετά από λίγο κάπως κατάφερα και τελείωσα γτ είχα αρχίσει να πιστεύω πως θα τα πάρω μαζί μου!! Να επισημάνω πως έβαλε τζελ σίγουρα 3 φορές. Εν κατακλείδι όμορφη κοπέλα γλυκιά αλλά για γαμησι δεν είναι και απ ότι φαντάζομαι ίδια φάση θα παίζει και με τν Άννα κρίμα γιατί όντως είναι ωραίο μουνι βέβαια μπορεί να τ δοκιμάσω τ ψυχή έχει ένα μπλε!! Καλά και δυνατά γαμησα αδέρφια!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 06, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Pitsirikosss
Σεβαστός
Εγγραφή:
21 Σεπ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
1.673
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ThE, Ημεδαπος , Dsar263 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού