Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 158 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επίσκεψη 14/09/09 γύρω στις 19:30,η πρώτη εντύπωση άψογη και από το χώρο και από την τσατσά και από την γκόμενα,με χαμόγελο και νάζι και οι δύο τους.Μόλις ήδα την Βιολέτα αρχικά σκέφτηκα να μην περάσω γιατί θυμήθηκα την τελευταία μου φορά μαζί της(με είχε ξενερώσει αρκέτα τότε γιατί δεν γούσταρε μία)αλλά το χαμόγελό της μ έπεισε.Γενικά είναι μια πολύ γλυκιά κοπέλα που σε φτιάχνει για απολαυστικό σεξ,αλλά αυτό τελικά μένει μόνο στο μυαλό σου.Τέλος πάντων βγάζω το 20αρικο και μπαίνω.Ο χώρος εξαιρετικός μπορώ να πω κι έπαιζε και ωραία ταινία!Μετά από κανα 10λεπτο έρχεται και η καβλιάρα.Γδύνεται και στέκεται ακίνητη μπροστά μου σαν να μην ξέρει τι να κάνει.Έγω αρχίζω το παιχνίδι από μόνος μου,γλύφωντας τα βυζάκια της και χουφτώνοντας το κωλαράκι της,ενώ εκείνη συνέχιζε να μην αντιδρά.Αφού έχω χορτάσει το σώμα της την ξαπλώνω και ξεκινάω να την γαμάω.Έδειχνε σαν να ήταν αλλού,σαν σκεφτόταν οτιδήποτε εκτός από αυτό που της έκανα εγώ.Εκείνη τη στιγμή τα πήρα πραγματκά και άρχισα να την γαμάω όσο πιο δυνατά μπορώ.Άρχισε να αντιδρά και να παίρνει υφάκια δυσαρέσκειας χωρίς όμως να μου πει κάτι.Μετά από κανα 5λεπτο ανελέητου σφυροκοπήματος μου λέει να την πάρω στα 4,έγω είχα τέτοια νεύρα που ούτε που το σκέφτηκα και απότομα τη γυρνάω και συνεχίζω να την σκίζω από πίσω.Σε πρώτη φάση δεν κουνιότανε καθόλου αλλά μετά από λίγο άρχισε να κουνάει σαν τρελή τον κώλο της και να βγάζει κραβγιές πόνου(δεν ξέρω κατα πόσο ήταν αληθινές)Έγω πάντως συνέχισα τη δουλειά μου μέχρι να έρθει το τέλος,αδιαφορώντας για την πάρτη της.Μόλις τελείωσα,ντήθηκε,μου πέταξε ένα χαμόγελο και σηκώθηκε κι έφυγε.Για να είμαι ειλικρηνής αυτή την φορά το γαμήσι μαζί της μου φάνηκε σαν βιασμός.Δεν ξέρω συνάδελφοι,λίγο το ότι δεν έκανε τίποτα,λίγο που μου φάνηκε ότι με φοβόταν,λίγο τα νεύρα μου,τι αν πω.Μόνο την πρώτη φορά που πήγα μαζί της το ευχαριστήθηκα πριν από κανα 6μήνο περίπου σε άλλο μπουρδέλο στη Φυλής.Δεν θα τη συνιστούσα,αν ήθελα γκόμενα να βιάσω δεν θα πλήρωνα τίποτα και σίγουρα θα έβρισκα και κάποια πιο μουνάρα!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 14, 2009
Όνομα κοπέλας
Βιολέτα
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.457
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού