Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 156 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Για να μου πάει καλά ο μήνας είπα να ρίξω ένα καλό γαμήσι. Δεν ρίσκαρα κάτι καινούργιο και πήγα στην Πάολα , ένα από τα στανταράκια μου. Ρουμάνα, νταρντανοχοντρούλα με μικρό βυζάκι και ωραίο προσωπο και μάτια. Μαλλιά μαύρα μακριά. Στο σαλόνι βγαίνει με κοντό εφαρμοστό φορεματάκι για να κρύβει τα περιττά κιλα. Πολύ επικοινωνιακή, ευχάριστος χαρακτήρας και πάντα χαμογελαστή.Πληρώνω μπαίνω στο δωμάτιο και με το που γδύθηκα μπαίνει και το κορίτσι. Την μπαλαμουτιάζω λίγο στα όρθια και την πάω στο κρεβάτι. Ξαπλώνω και έρχεται κάθετα πάνω και τουρλώνεται έτσι που να χουφτώνω τα κωλομέρια της. Αφού τρίφτηκε λίγο πάνω μου και άρχισε να μου σηκώνεται τον παίρνει στο στόμα της και αρχίζει τα παιχνίδια. Περνάει λίγο από μπάλες , μετά γλύφει τον κορμό κατά μήκος, επικεντρώνεται στο κεφαλάκι και στο τέλος τον καταπίνει. Όπως έχει τα μαλλιά κοτσίδα , μου αρέσει να τα πιάνω και να τα κρατάω στο πλάι. Πότε τον βγάζω και τον τρίβω στα χειλάκια της και πότε της τον δίνω στο στόμα.Αυτή υπάκουη τον ρουφάει και πότε πότε με κοιτάει στα μάτια και με καβλώνει περισσότερο. Προσωπικά στο στοματικό με φτιάχνει η γκόμενα να μην κάνει ένα μονότονο πάνω κάτω λες και είναι μηχανάκι. Θέλω εναλλαγές και παιχνιδάκια με την γλώσσα, όχι ένα δίλεπτο χλάπα χλάπα που κάνουν μερικές και μετά σεξ. Αφού με έγλυψε για κάνα δεκάλεπτο την έστησα κάθετα στο κρεβάτι , φάτσα στον μικρό καθρέπτη που έχει ώστε να μπορώ να την βλέπω. Την άρπαξα από τα κωλομέρια και την τον έχωσα. Ακολούθησα έναν ήρεμο ρυθμό ώστε να μπορέσω να κρατηθώ αρκετά και να μην τελειώσω γρήγορα. Την έπιανα από την κοτσίδα και την τραβούσα ενώ της έριχνα και μπατσάκια στα κωλομάγουλα. Αυτή όταν της άφηνα την κοτσίδα με μια κίνηση του κεφαλιού της την έφερνε μπροστά να μην την φτάνω, αλλά μετά την ξανάφερνε πίσω και όταν πήγαινα να την πιάσω την ξανάφερνε μπροστά . Αφού κάναμε έτσι ένα είδος παιχνιδιού , άρχισα να ανεβάζω ρυθμό , γραπωμένος πάντα από τα κωλομέρια της. Έτσι δεν άργησε να έρθει το τέλος βαθιά μεσα στην μουνάρα της. Έμεινε αρκετά έτσι ώστε να στραγγιξω εντελώς και μόνο όταν τραβήχτηκα εγώ σηκώθηκε κι αυτή. Ήταν ένα ωραίο γαμήσι με ένα ευχάριστο και χαμογελαστό κορίτσι που σου προσφέρει το κορμί του χωρίς να σου σπάει μπάλες. Έμεινα σχεδόν 15 λεπτά στο δωμάτιο χωρίς η υπηρεσία να ενοχλήσει καθόλου. Για όσους τους αρέσουν οι αφρατούλες προτείνεται ανεπιφύλακτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 01, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Πάολα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
129
Likes:
16.353
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 STAVROS6969, giorgiodelafuentes2, Pa Luki Luk και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιουνίου, 2023
Τα ζυμαρακια μου αρεσουν και εμενα (συνηθως). Αυτο που ηθελα να ρωτησω ειναι αν η μεση της ειναι πιο μικρη σε σχεση με το υπολοιπο σωμα της, δλδ απο την μεση και κατω..
Αν ειναι σαν επιπλο δεν μου αρεσει, αλλα αν ειναι σαν αχλαδι με καυλωνει!!
review reaction 1 Milfomaniac
03 Ιουνίου, 2023
Είναι πιο μικρή
27 Ιουνίου, 2023
Ευχαριστούμε που μας βοηθάς με το κυμενο σου
review reaction 1 Milfomaniac
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3