Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 107 10
Γενική βαθμολογία
 
1.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
1.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Εισοδος στον οικο οπου ειχα βαλει στο ματι τη Στελλα/Αμιρα.
Προκειται για μια 30αρα ? σε ηλικια, δεν ειμαι σιγουρος το πολυ make up και ο χαμηλος φωτισμος του οικου
δε βοηθουσαν.
Προσωπο καλουτσικο, μαλλι καταξανθο μακρυ ισιο, μπουτια και κωλος γεματα προς το τροφαντο.
Στηθος αρκετο και αυτο αλλα σουτιεν δεν εβγαλε ποτε.
Εισοδος της κορασιδας στο δωματιο οπου με βρηκε τερμα καυλωμενο.
Χωρις καποια αλλα προκαταρκτικα περασε σκουφο.
Καθοταν καθετα με το κορμι μου με κλειστα ποδια και μπορουσα να πιανω μονο καπουλια τα οποια χάϊδευα
και ζουλαγα.
Η πιπα της καλη βαθια, τον εβαζε ολο μεσα στο στομα της αλλα μικρης διαρκειας, της ειπα να το συνεχισει λιγο αλλα εφαγα ακυρο.
Στησιμο στα τεσσερα οπου τουρλωσε την κωλαρα της και χωθηκα μεσα της.
Στο κρεβατι ειχε ανεβει με τα αθλητικα παπουτσια που πριν λιγο την ειχα δει να περπατα στην Ιασωνος.
Της εριξα 10-15 μετρημενα σφυροκοπηματα και μου ειπε φτανει....
Νομιζα οτι κουραστηκε σε αυτη τη σταση και ηθελε να γυρισουμε αλλιως αλλα σηκωθηκε για να φυγει.
Που πας ρε κοπελια 4 λεπτα εισαι στο δωματιο της ειπα.
Εκει αρχισε το παραληρημα της.... "δε σε μπορω αλλο, ολο μου ζητας το ενα το αλλο, 4η φορα που με βαζεις να αλλαξω σταση".

Βεβαια τιποτα απο αυτα που ελεγε δεν ειχε συμβει, η γυναικα ειναι απλα τρελη η κοροιδευει τους πελατες.

Εφυγε και με αφησε αχυστο. Στο σαλονι οταν εφευγα ηταν η Ιωαννα απο τη Λιβαδεια και η γιαγια Ελενη, μολις με ειδαν χασκογελουσαν γιατι μαλλον ηξεραν οτι με κοροιδεψε η τρελλη και δεν γαμησα...

Συμπερασματικα η Στελλα/Αμιρα ειναι μια τρελη κλεφτρα που δε θα κατσει να τη γαμησεις και θα σηκωθει να φυγει σε 4 λεπτα αφηνοντας σε αχυστο . Και τσαμπα να μου ελεγαν να ξαναπαω θα σκεφτομουν τον κοπο που θα εκανα για να βγαλω και να βαλω τα ρουχα μου. Δεν αξιζει με τιποτα....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 29, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Στελλα
Προκαταρκτικά
Όχι
Κόστος
10€
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
61.789
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, baroc, ThE και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Μαΐου, 2023
απο δω και περα, καθημερινη επισκεψη στον οικο, και γρηγορη εξοδος μετα το σαλοναρισμα, να τρωει ακυρο απο ολους να χαλαρωσει λιγο η μανδαμ. Νομιζε οτι ξεγελασε εναν για 10 ευρω, δεν ηξερε οτι ειμαστε πολλοι και οργανωμενοι Έρχεται ροπαλιά
review reaction 1 review reaction 2 Milfomaniac, Dsar263, Διανοούμενος και 1 ακόμα μέλος
30 Μαΐου, 2023
Ρε συ Μητσαρα τι δουλειά έχεις κι εσυ στον πιο ελεεινο οίκο του Μεταξουργείου; Εδώ η άλλη η ξανθοτσατσογρια βάζει ακα στον κωλο και το μουνι της πουλια όλων των εθνικοτήτων περιμενεις ιδιοσυγκρασία από τις άλλες;
review reaction 1 review reaction 2 Milfomaniac, DmtrsxXx
30 Μαΐου, 2023
Ολες αυτες οι πρεζουδες ετσι ειναι. Εξαρταται πριν ποση ωρα πηραν τη δοση τους . Εγω ειχα παρει εκει την Ελενη , που μπηκε δωματιο και με κοιταζε σαν αποτιστος φικος . Κοιταζομασταν κανενα λεπτο ντυθηκα κι εφυγα.
review reaction 3 Dsar263, Διανοούμενος, DmtrsxXx
30 Μαΐου, 2023
Τυπε το λιγότερο έπρεπε να τσαμπουκαλευτεις το 10ρικο και να καραμουζιασεις στο σαλόνι την τσατσά και την τύπισσα.
review reaction 2 DmtrsxXx
01 Ιουνίου, 2023
Έφαγες χοντρή φόλα εσύ,άκου 4 λεπτά στο δωμάτιο και γαμησι 10 πιστονιες μόνο,άμα δε της αρέσει να το κάνει με τοσο λίγα χρήματα ας πάει σε στούντιο και call girl,εκεί είναι μπόλικα τα λεφτά,δε φταίει σε κάτι ο πελάτης.
S
Studiakias99
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5