Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρώτη φορά στον συγκεκριμένο οίκο και δουλεύουν δύο κορίτσια. Η Νίκα και η Μιλάνα. Αν και η Μιλάνα μου φάνηκε πιο εμφανίσημη , διάλεξα να περάσω με Νίκα γιατί είχα διαβάσει καλές κριτικές και ήθελα να την δοκιμάσω. Η Μιλάνα θα δοκιμαστεί άλλη φορά γιατί ήταν και αυτή ωραίο μωράκι. Μελαχρινή με ωραίες καμπύλες. Η Νίκα βγήκε στο σαλόνι με ψηλές μαύρες κάλτσες και κάτι σαν δείγμα από φούστα που ίσα που κάλυπτε τα κωλομέρια.Φορούσε και γυαλάκια που και αυτό είναι καβλωτικό για μένα. Προσωπικά μου αρέσει να φοράνε κάλτσες, ζαρντιέρες ή κάποιο καβλωτικό ρούχο. Με καβλώνει ακόμα περισσότερο. Πλήρωσα και μπήκα στο δωμάτιο αυτό που είναι στο σαλόνι. Παρατήρησα ότι η πόρτα δεν κλείνει καλά και έβαλα τον σύρτη ,ώσπου να γδυθώ. Μετά από λίγο ήρθε και το κορίτσι που ήταν αρκετά ευδιάθετο και επικοινωνιακό. Ήρθε πάνω μου και ξεκίνησε να φιλάει ελαφρώς στο κορμί και μετά από λίγο κατέβηκε προς τα κάτω αφού με ρώτησε πως θέλω την πίπα. Της είπα χωρίς και ξεκίνησε. Στην αρχή πέρασε από μόνη της από μπαλάκια και αφού ήρθα σε πλήρη στύση τον έβαλε στο στόμα και συνέχισε να ρουφάει. Αρκετά καλή πίπα, με καλή διάρκεια. Δεν έδειξε να βιάζεται καθόλου σαν κάποιες άλλες που στο λεπτό πάνω σταματάνε. Ταυτόχρονα ήμουν και σε ετοιμότητα μην προσπαθήσει να με τελειώσει με πίπα γιατί ήθελα να την γαμήσω κιόλας. Σε κάποια στιγμή σταμάτησε και μου είπε άν θέλω σεξ. Της είπα ναι και μου πέρασε προφυλακτικό αφού με ρώτησε ποια είναι η αγαπημένη μου στάση. Της είπα το πισωκολητό αλλά πρώτα να ανέβει από πάνω. Ανέβηκε σε ανάποδο cow girl και χτυπήθηκε στο καβλί μου αρκετά καλά και με καλή διάρκεια. Την σταμάτησα και την έστησα για πισωκολητό. Έχει ωραίο κωλαράκι , αφράτο , οπότε κέντραρα την μουνάρα της και την κάρφωσα. Στήθηκε πολύ καλά και της τον έχωνα όλον , ρίχνοντας και μερικά ελαφρά σκαμπιλάκια ενώ αυτή εβγαζε μερικά βογγητά για να με καβλώσει. Συνέχισα έτσι για κάνα δίλεπτο και στο τέλος επιτάχυνα ώσπου να χύσω ωραία μέσα στην μουνάρα της. Δεν βιάστηκε καθόλου να σηκωθεί και για το ευχαριστώ της έκανα ένα ελαφρύ μασάζ στην πλάτη και τους ώμους. Σηκώθηκα και μου λέει περίμενε. Πήρε ένα μωρομάντηλο και μου έβγαλε το προφυλακτικό και μετά πήρε ένα άλλο το έβαλε μπροστά στο κεφαλάκι και μετά το τύλιξε και έκανε έναν φιόγκο. Εγώ γέλασα και της είπα ότι πρώτη φορά μου κάνουν κάτι τέτοιο. Αυτή μου είπε ότι αυτή είναι η υπογραφή μου. Ότι δήλαδή πέρασα από εκεί. Σηκώθηκε κι αυτή,με φίλησε στο μάγουλο χαιρετηθήκαμε και έφυγε.
Πέρασα ωραία και θα την πρότεινα καθώς το κορίτσι είναι αρκετά επικοινωνιακό. Το κακό είναι ότι δεν κάνει παρτούζα με την Μιλάνα όταν την ρώτησα, ούτε και με καμία άλλη κοπέλα. Σίγουρα όμως θα περάσει καλά όποιος την επιλέξει γιατί και καλό στοματικό κάνει και γαμιέται και καλά.
Αυτά τα λίγα από μένα. Να γαμάτε συνέχεια , γιατί η ζωή είναι μικρή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 26, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Νίκα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
128
Likes:
16.240
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 info@123, George Alpha, Rokko28 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού