Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 33 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λοιποοοονννν επισκεψη στην Στελλα . Η κοπελα οτι ειχε βγει απο το μπανιο, ημουν ο πρωτος για την βαρδια της. Μια κοπελα, η οποια την εκανα γυρω στα 47-48 αλλα μου ειπε 40. δεν το πιστεψα. Μπηκε στο δωματιο λοιπον φρεσκομπανιαρισμενη, μυρωδατη, ηλη κοπελα, με πιασιματα, οχι χοντρη, αλλα οχι σκελετος. ειναι κοπελα που εχει να πιασεις. Στηθος, γεμιζει το χερι σου, και μεχρι εκει. Μαυρομαλλα. Πιασαμε κουβεντα στα Αγγλικα, μιας και το προτιμησε, αφου τα Ελληνικα δεν το εχει και τοσο. Ξεκινησε με ισπανικο, παρολο που πηρα απλο προγραμμα στα 30 (περιεργο μιας και η τσα2 ελεγε για 40 τη τελευταια φορα που πηγα κι εστριψα). Με ρωτησε με τροπο αν ηθελα φιλια, κατι το οποιο της αρνηθηκα. Συνεχισε με περασμα καποτας και επεμενε στο τσιμουκι και στο γλειψιμο των @@ παααρα πολυ, φρεσκοξυρισμενος κι εγω, περναγε και δαχτρυλο απο κωλοτρυπιδ@ αλλα δεν εβαλε δαχτυλο, και ουτε θα την αφηνα κιολας. Συνεχισε πολυ ωρα στο τσιμπουκι και επεμενε στο περασμα απο @@ της ζητησα μετα απο καμποση ωρα να ανεβει επανω, αν και η ιδια προτιμησε το doggy style. Επεμενα κι εγω, μου λεει ξερεις τον εχεις μεγαλο και θα προτιμουσα απο πισω. Κανε μου την χαρη της λεω, οκ μου λεει και με καβαλησε. Μετα απο λιγο μου εκανε νοημα να γυρισουμε ξεκαβαλωντας τοιν πουτσο μου. Την πηρα στα 4, και εμτα της ζητησα να ξαπλωσει μπρουμυτα οπου μετα απο σφυροκοπημα την εχυσα βαθεια μεσα στην μουναρα της, και με επιασε απο τα κωλομερια και με τραβαγε μεσα της. Εδειξε να το ευχαριστιετασι, κατα πρωτον γιατι ημουν ο πρωτος της ημερας, και κατα δευτερον λογο σωματτυπου μου. Κατι το οποιο μου το ανεφερε κιολας, μιας και καταλαβε πως δουλευω σε γυμναστηριο. Γενικως ωραιο τυπακι η Στελλα, με σωματοτυπο του γουστου μου, Αν ηταν και ξανθια που τις γουσταρω ιδιαιτερα θα ηταν ακομα καλυτερα. Κουβεντιασαμε και λιγο μεσα στο δωματιο γενικως για το σεξ και την ενεργεια που σου δινει, οπως επισης και για το γεγονος, πως αναλογα πως θα της φερθει ο πελατης, θα δωσει κι αυτη τα αναλογα. Εστιασε στο σεξ και πως της αρεσει πολυ ιδιαιτερα αν το κανεις πρωι. Χαιρετηθηκαμε και Εφυγε. Αυτα τα λιγα, γενικως σημειωνω θετικο προσημο στην κοπελα και καθαρη πολυ.. Χωρος οπως τον ξερουμε δεν εχει αλλαξει κατι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 23, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Στέλλα
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
30€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
25 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
332
Πόντοι:
21
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 panagoskgkp, Bizitolatris, Ntonpinelo και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Μαΐου, 2023
Ωραία επικεφαλίδα...
Θα συμφωνήσω....

Λίγο αέρα να τής δώσεις θα κάνει επίθεση κωλοτρυπίδας..... χαχαχαχα με αυτό το πρόγραμμα έφτιαξε όνομα η κοπέλα..
review reaction 1 ducker13
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1