Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 231 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εισοδος στον οικο οπου στο σαλονι παρουσιαστηκε η Ντιανα.
Προκειται για μια 26χρονη Ελληνο-Ρουμάνα μεγαλωμενη στη Ρουμανια.
Εχει 1,65 υψος περιπου. Τα μαλλια της ειναι σκουρα καστανα ισια μακρια.
Το προσωπο της ομορφο καθαρο και νεανικο.
Το κορμι της ειναι απο τα πιο ωραια αυτη τη στιγμη στη οδο Φυλης.
Εχει υπεροχο κωλο λεπτη μεση και στητο γεματο στηθος.
Το δερμα της ειναι πιθανοτατα μαυρισμενο απο σολαριουμ ενω ειναι πολυ απαλο μαλακο, και τελειως
αποτριχωμενο. Δεν εχει σημαδια και ελιες πανω της, το κορμι της ειναι αγαλματενιο.
Εμφανισιακα η Ντιανα φαινεται να ειναι μια κοπελα που προσεχει πολυ τον εαυτο της και την εμφανιση της
καθως την βρηκα αψεγαδιαστη.
Το προγραμμα της απλο με 69 στα 20 ευρω. Η επικοινωνια ευκολη μιλαει καλα Ελληνικα.
Πληρωσα διπλό ραντεβου γιατι ηθελα να την γλειψω καλα και εξονυχιστικα.

Εισοδος της Ντιανας οπου μου συστηθηκε και ξαπλωσε διπλα μου.
Εγειρε η μιση πανω μου βαζοντας το ενα της ποδι πανω στα δικα μου.
Αρχισε να μου δινει μικρα φιλακια στο λαιμο και το στηθος ενω με το χερι της χαϊδευε τη γυμνη πουτσα μου και
εκανε μαλαξεις στα αρχιδια μου.

Nταξει τα φιλια ψευτικα τυπικα μου αρεσε μονο που ενιωθα την ανασα της πανω στο λαιμο μου, το παιξιμο της πουτσας
και το χαϊδεμα των αρχιδιων με το χερι της μου αρεσε αρκετα και με εκανε πετρα... 2η σερί κορασιδα που μου λεει οτι εχω πολυ σκληρη πουτσα.

Περασμα καποτας και στησιμο σε 69 οπου προσφερει απλοχερα τις τρυπες της για γλειψιμο.
Την εγλειψα εντονα και δυνατα σε μουνι και κωλο, η πιπα της καλη βαθια με λιγο γρηγορο ρυθμο χωρις περασμα απο μπαλες.
Την σταματησα και την εστησα στα τεσσερα για να τη γλειψω πιο καλα.
Στηθηκε πολυ καλα τουρλωσε το πανεμορφο κωλι της και με ρωτησε αμα ειναι ετσι καλα. Δεν πηρε απαντηση... ειχα ηδη χωσει τη μουρη μου μεσα στα κωλομερια της και ρουφουσα κωλοτρυπα.. της ρουφηξα το μεδουλι, αμα ειχα και καλαμακι μαζι μου θα το εβαζα μεσα στην τρυπα και θα ρουφουσα.

Μετα απο γυαλισμα της πανω τρυπας κατεβηκα στην κατω οπου της εκανα γενικο service εγλειψα επισης τα μπουτια και τις γαμπες της.

Με πανω απο δεκα λεπτα γλειψιμο αποφασισα να την γαμησω και λιγο.
Οπως ηταν στημενη στα τεσσερα της τον εβαλα ολο μεσα μεχρι πατο.
Κρεμα δεν εβαλε, μπηκα ευκολα μεσα της μετα απο το γλειψιμο που ειχε φαει βεβαια.
Της εριξα δυνατο κοπανημα με τα κωλομερια της να κανουν ωραιο θορυβο.
Δεν εκλεβε εβγαζε μικρα βογγητα και ελεγε "εετσι γαμησε με".
Γυρισμα σε κανονικη σταση οπου εγλειψα τις βυζαρες της, οι ρωγες της μικρες τα βυζια της υπεροχα στητα και απαλα.
Δεν παραπονεθηκε σε κατι κατα το γλειψιμο.

Εισοδος στη μουνα της και γαντζωμα απο τα κωλομερια οπου γαμηθηκε δυνατα.
Ακουσε διαφορα κομπλιμεντα στο αυτι της οσο τη γαμουσα, ¨εισαι μουναραα- δε χορταινω να σε γαμαωωω-θελω να σε φαααω"
Αντιδραση καμμια απο μερους της οπως και η συμμετοχη της στο γαμησι ηταν απλα τυπικη και πλαστικη.
Καποια στιγμη πεταξε και ενα " ετσι μωρο μου γαμησε με δυνατα ετσι μου αρεσει" ωστοσο καταλαβα οτι απλα ηθελε να τη χυσω να ξεμπερδευει .
Φιλια στο στομα εννοειται οχι, μονο ελαφρα γλειψιματα στο λαιμο της.

Τελειωμα βαθια μεσα της με ικανοποιητικο στραγγιγμα οπου ντυθηκε με χαιρετησε και εφυγε.

Συμπερασματικα η Ντιανα ειναι μια πολυ ομορφη κοπελα. Αντεχει δυνατο γαμησι, ειναι πολυ καθαρη και πολυ προσεγμενη στην εμφανιση της.
Η συμμετοχη της χλιαρη και πλαστικη ωστοσο καθεται να γαμηθει , δεν ειναι πτωμα η κομοδινο απλα τυπικη.
Πολυ καλη η περιπτωση του διπλου ραντεβου καθως με 40 ευρω ειχα ενα 20λεπτο με την κορασιδα ημουν πιο ανετος και
χορτασα να γλειφω τρυπες.

Σιγουρα θα ξαναγαμηθει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 20, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Υπηρεσίες
Κόστος
20€
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
62.213
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Επιρρεπής, sweeper, n.smirni76 και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Μαΐου, 2023
Πατουσακια πιπιλισες?
22 Μαΐου, 2023
Και όμως τύπε μου της αρέσει πολύ το σκληρό γαμησι!!!
Δεν σε Γέλασε!
Απορώ πως μπορεί και κρατάει χαρακτήρα αυτός ο Μουνος...
Γιατί γουστάρει πολύ πούτσα!!!
Αλλά κρατιέται.
Αν δεν κραταγε βέβαια θα είχε κλείσει όλες τις άλλες!
review reaction 1 Επιρρεπής
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2