Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 73 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χθεσινη καταδρομικη στην Ιωαννινων και συγκεκριμενα στο 3 στον οροφο.Ειχα δει απ το προγραμμα του σαιτ του μαγαζιου οτι στην βαρδια αυτη επαιζε η Ιννα.Μια μελαχρινη νταρντανα Ρωσιδα με λιγο ατσουμπαλο σωμα,μεσαιο βυζι και κλασικη Ρωσοφατσα ενω ηλικιακα πιστευω γυρω στα σαραντα να ειναι.Δεν με ενθουσιασε η εμφανιση της αλλα ειπα να περασω στα ενδοτερα.Ετσι δινω το μπλε και μπαινω στο δωματιο.Ριχνω ενα κατουρο στο νιπτηρα γδυνομαι και περιμενω το Ρωσιδι στο κρεβατι.Ηρθε μετα απο λιγο με αρκετη ορεξη και πλησιασε στο κρεβατι.Εβγαλε το σουτιεν και ξεκινησε καποια προκαταρκτικα οπως γλυψιμο στις ρωγες μου.Οταν ειδε ανορθωση μετα απο λιγο με ρωτησε πως θελω και της ειπα να βαλει λαστιχο για το τσιμπουκι.Ετσι βαζει την ποτα και αρχιζει να τσιμπουκωνει.Ο ρυθμος που ειχε ηταν τσιμπουκι κατεβασμα στα αρχειδια,τσιμπουκι κατεβασμα στα αρχειδια,τσιμπουκι κατεβασμα στα αρχειδια.Αφου εκανε αυτη τη διαδρομη 3-4 φορες ημουν τουρμπισμενος και ετοιμος για καρφωμα της μουνας της.Ετσι της κανω νοημα να σταματησει και την στηνω ιεραποστολικο.Ξεκιναω το πιστονιασμα ενω παραλληλα της γλυφω τις ρωγες και το λαιμο με αυτη να εχει καλη συμμετοχη απο μεριας της οπως και σε ολη τη συνεδρια.Το τελος ηρθε σε αυτη τη σταση μου εδωσε μαντηλακι να σκουπιστω και αποχαιρετηστηκαμε.
Ηταν μια συνεδρια που δεν τρελαθηκα κυριως γιατι εμφανησιακα δεν ηταν του γουστου μου ιδιαιτερα αλλα ισως στο μελλον να ξανατιμηθει αν δεν υπαρχει κατι καλυτερο εκει γυρω...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 19, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ίνα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 σακης47, Pa Luki Luk, n.smirni76 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού