Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 226 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επίσκεψη στον οίκο που δούλευε η Ναταλί. Μιλφάκι εκ Μολδαβίας με κοντό μαλλάκι, ωραίο σώμα αδύνατο, με μικρό στήθος και ωραίο κωλαράκι. Έχει και ένα μεγάλο τατού ακριβώς πάνω από τον κώλο. Την συγκεκριμένη την έχω ξαναδεί καναδυό φορές εκεί αλλά ενώ μου άρεσε το στυλάκι της δεν είχα περάσει γιατί έψαχνα δυάδα για παρτούζα. Σήμερα λοιπόν όταν την είδα δεν το σκέφτηκα καθόλου . Ήθελα να την τσιμπουκώσω απεγνωσμένα. Πληρώνω , μπαίνω στο δωμάτιο και μετά από λίγο έρχεται και η Ναταλί. Ξαπλώνω και αυτή έρχεται από πάνω μου και αρχίζει να τρίβει τα βυζάκια της πάνω μου. Μόλις πραγματοποιήθηκε η ανόρθωση του εργαλείου κατέβηκε χαμηλότερα. Στην αρχή πέρασε από μπάλες και μετά αφού έγινε πέτρα τον πήρε στο στόμα και άρχισε τα παιχνιδάκια. Μία τον έγλυφε , μια τον ρουφούσε τον μισό, μία τον κατάπινε όλον, ρίχνοντας μου καβλιάρικα βλέματα που με κάβλωναν ακόμα περισσότερο και μία ξαναρουφούσε για λίγο μπαλάκια. Γενικά έκανε μιά αρκετά καλή πίπα, καθόλου μονότονη, με εναλλαγές στο ρούφηγμα κάτι που μου άρεσε πολύ. Δεν την άφησα να συνεχίσει άλλο καθώς είχε έρθει η ώρα να καρφώσω το μουνάκι της. Της λέω να μου περάσει προφυλακτικό και να καβαλήσει. Έβαλε λίγο σάλιο στο μουνάκι της και κάθισε πάνω στο καβλί μου. Εγώ της χούφτωνα το σφιχτό της κωλαράκι και της έγλυψα φευγαλέα τα βυζάκια. Σήκωσε όρθιο το κορμί της , στήριξε τα χέρια της στο στήθος μου και άρχισε να ανεβοκατεβαίνει πάνω στην πούτσα μου ενώ εγώ την είχα αρπάξει από τα κωλομέρια. Την σταματάω και της λέω να στηθεί για πισοκωλητό. Η θέα της κωλάρας της απίστευτη. Πιάνω την πούτσα μου, της κάνω ένα ελαφρύ πινέλο στο μουνάκι της και της τον χώνω αργά αργά. Της έχω αρπάξει τα κωλομέρια και αρχίζω ρυθμικά μπασίματα στο μουνάκι της, ενώ αυτή έχει τεντώσει τα χέρια της στο προσκέφαλο του κρεβατιού και κρατάει κόντρα. Δεν ξέρω γιατί , αλλά όταν η γυναίκα κάνει αυτή την κίνηση είναι λές και μου δίνει την διαταγή ότι θέλει δυνατό γαμήσι και επειδή δεν θέλω να χαλάω χατήρια αρχίζω να ανεβάζω ρυθμούς , ρίχνοντας και τα απαραίτητα μπατσάκια στο σφιχτό της κωλαράκι. Την γαμάω αρκετά δυνατά για κάνα δίλεπτο ώσπου ηρθε το τέλος μέσα στο μουνάκι της. Παρέμεινε αρκετά ώστε να στραγγίξω εντελώς και μετά τραβήχτηκε. Σηκωθήκαμε μου έδωσε μωρομάντηλο, φόρεσε τα εσώρουχά της και έφυγε αφού χαιρετηθήκαμε και μου είπε ότι με περιμένει πάλι. Ηταν μια ωραία συνεδρία με ένα αρκετά καβλιάρικο μιλφάκι, για τα γούστα μου. Δεν έδειξε σημάδια βιασύνης, τον ρούφηξε ικανοποιητικά και τον έφαγε αδιαμαρτύρητα. Από μένα είναι ΝΑΙ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 16, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
128
Likes:
16.240
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 amjik, messinia, aggelosaa και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Μαΐου, 2023
Έχει τρομερό βλεμα και κορμί για την ηλικία της αδερφε συναγωνιστή.
Εγώ την είχα παρει κανα τέσσερις φορες πριν περιπου 3 χρόνια όταν έδινε γκροβερ αδιαμαρτύρητα. Μου έπαιρνε μια πολυ γρήγορη πιπα και σαν καλό κορίτσι στηνοταν στα 4, ανοιγε τα κωλομάγουλα της (ετσι της το είχα ζητήσει την πρωτη φορα που την πηρα και παντα το θυμοταν) και εμπαινα χωρίς σάλιο και ζελεδια. Την παλουκωνα για κανα 10λεπτο εχυνα κι εφευγα. Δεν της είχα γαμησει ποτέ τη μουνα. Πάντα καθαρό το γκροβερ της, και σφιχτό. Αν δεν το έκοβε θα είχε τουλάχιστον 3πλασια πελατεια!
review reaction 1 review reaction 2 Dsar263, Milfomaniac
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1