Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 73 10
Γενική βαθμολογία
 
9.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μια Τρίτη που ένιωθα κουρασμένος αλλά και καυλωμένος είπα να ανέβω για πρώτη φορα (και σίγουρα όχι τελευταία) στον συγκεκριμένο οίκο. Η κυρία μου ανέφερε ότι είναι η Άννα κι αν την ξέρω. Την είδα κι έπαθα πλάκα. Μία γυναικάρα ξανθιά με σωματάρα με ολόσωμο εσώρουχο και διαφανή τακούνια. Εννοείται πλήρωδα και μπήκα στι πρώτο (προς την πόρτα) δωμάτιο. Σαν χώρος μου άρεσε, ήταν αυρύχωρο, σωστά φωτισμένο κι όχι μαύρο σκοτάδι, με μείον του ότι δεν είχε χώρο για ντουζ, αλλά όκ στην τιμή αυτή δεν είναι στάνταρ αυτή η παροχή. Έίχε και τηλεόραση που έπαιζε βίντεο αναμενόμενου περιεχομένου. Μετά από αρκετή ώρα ήρθε η κοπέλα η οποία έβγαλε παπούτσια κι έκατσε δίπλα μου. Αρχίσαμε τα προκαταρκτικά κι όταν είδε ότι έδωσα σημασία στα υπέροχα πατουσάκια της με το μωβ χρώμα νυχιών, κατάλαβα ότι γούσταρε. μου πρότεινε αν θέλω να τελειώω πάνω τους. Ε , τι να κάνω, να πω όχι? δε γινόταν. Μετά από στοματικό, της ζήτησα να μου τον παίξει με τα πόδια της και ανταποκρίθηκε χαιδεύοντας και το μουνάκι της. Κι έτσι το τέλος (μου) δεν άργησε να έρθει. Ακόμα ένα θετικό ότι δεν βιάστηκε να φύγει. Ανακεφαλαιώνοντας είναι κορμάρα με 0 κυταρρίτιδα παρά τα 45+ έτη της, το έχει να σε ανάψει και να το διατηρήσει στο κόκκινο και δείχνει να το ευχαριστιέται. Θα ξαναπάω σύντομα κιόλας.
Υ.Γ. Ο τίτλος είναι αυτός γιατί στα χαρακτηριστικά μου θύμισε τη συγκεκριμένη σταρ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 09, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Άννα
Προκαταρκτικά
Ναι
Υπηρεσίες
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
17 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
633
Πόντοι:
2.357
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 amjik, Bonecrusher, giorgiodelafuentes2 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού