Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 153 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρωί Τετάρτης λοιπόν και ξυπνάω έχοντας όρεξη να ακουμπήσω το σπέρμα μου σε ένα ζεστό στόμα γέρικο στόμα και σκέφτηκα να πάω προς Τροφωνιου μιας και δεν είχα επισκεφθεί ποτέ ανεβαίνω πάνω στο 13 μου ανοίγει μια κοντοκουρεμένη αδιάφορη και από πίσω μου ένα τύπος έλα γλυκέ μου του λέει παίρνα έχω μείνει παγωτό Μ λέει θες να περάσεις ο κύριος είναι πελάτης μου λέει χαχα γελασα και έφυγα έτσι κ αλλιώς δεν ήταν το γκιλφ που έψαχνα κατεβαίνω κάτω και βλέπω τ θεία Όλγα αρχοντική γκιλφαρα με τς βυζαρες της αλλά Μ λέει πως δε κάνει τελειωτικό εκεί ξενέρωσα να πω τν αλήθεια αλλά βιαζομουν και λέω που να τρέχεις τώρα πάλι θα με ψάχνει η γυναίκα! Μπαίνω δωμάτιο έρχεται μου κάνει ένα κρακ στ πλάτη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου τ βάζω να κάτσει και ξεκινάει το τσιμπούκι με μανία αφού ήμουν ήδη καυλωμένος βαθιά μπασιματα αρκετό σάλιο πολύ λίγες φορές έβρισκε δόντι τν είχε στο στόμα της κάνα δεκάλεπτο και πιάνει προφυλακτικό τς λέω να συνεχίσει δεν είχα όρεξη να γάμησω ήθελα απλά πίπα μετά από λίγο το βγάζει από το στόμα της και μου λέει δε θες να με γαμησεις?? Τς χαμογελάω και τ λέω άντε βάλε το ανοίγει σε ένα δευτερόλεπτο τ προφυλακτικό μου τ περνάει και γυρνάει στα 4 εγώ όρθιος και κοπανιεται μπρος πίσω στο πουτσο μου βγάζοντας ήχους ηδονής και όχι ψεύτικες δυνατές κραυγές στο σημείο που ένιωσα πως τελειώνω βγαίνω γυρνάει μου απλώνει τς βυζάρες τς και εγώ απλώνω το ζεστό μου σπέρμα πάνω τους!!! Πιάνει χαρτί με καθαρίζει μιλάμε για κανα λεπτό και φεύγει.. Δεν μπορώ να πω πως ήταν καμια φοβερή συνεδρία αλλά ούτε πως ήταν και φόλα τώρα άμα δεν αντέχεις αυτές τις ηλικίες εννοείται πως δε πας το θέμα με τ θεία Όλγα είναι πως παρόλο τα χρόνια της που είναι πολλά (πάνω από 65σίγουρα) είναι φιλότιμη και προσπαθεί!! αν με άφηνε να τελειώσω και στο στόμα της ίσως να ξαναπήγαινα!! Καλη συνέχεια τύποι ΚΙΠ ΦΑΚΙΝΓΚ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 10, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Όλγα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Pitsirikosss
Σεβαστός
Εγγραφή:
21 Σεπ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
1.679
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 perseas, Ημεδαπος , amjik και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού