Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 158 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπέρα τύποι μετά από καιρό λόγο απουσίας μου από τν πρωτεύουσα είπα να απολαύσω τς πολυσυζητημένες υπηρεσίες του οίκου εφόσον τς δυο προηγούμενες φορές που τον είχα επισκεφθεί έφυγα λόγο φόρτου εργασίας και για καλή μου τύχη αυτή τ φορά πάω και είμαι μόνος μου στο σαλόνι και με το που βλέπω τν Ελένη να έρχεται προς τ μέρος μου τολμώ να πω πως ενθουσιάστηκα τν περίμενα πιο παχουλή πιο σπασμένη γενικά πιο.. Πληρώνω μπαίνω δωμάτιο και σε 5 λεπτά έρχεται η γοητευτική Ελένη χαμογελαστή με υποδέχεται γονατιστή κατεβάζοντας μου το εσώρουχο και εξαφανίζοντας μου το πουτσο πολύ ωραίο γλυψιμο-ρουφηγμα στη συνέχεια ξαπλώνω στο κρεβάτι ασχολούμαι με το όμορφο στήθος και αυτή συνεχίζει το έργο της έχοντας φτάσει σε ένα σημείο που απλα σκέφτομαι να απολαύσω αυτό το τσιμπούκι ή να προχωρήσω στο πλαστικό ερωτικά της πιάνω τη κωλαρα σηκώνομαι από τ κρεβάτι της κοπαναω τ ψωλή μου στο κώλο της και της ανακοινώνω πως πρέπει να μου φορέσει το σκούφο και να γυρίσει στα τέσσερα παρόλο που θα θελα να τ πάρω ιεραποστολικά γιατί με ενθουσίασε η χαρούμενη και γλυκιά φατσούλα της έπρεπε να κάνω το χρέος μου και να τη γάμησω όσο πιο δυνατά μπορούσα για να αποβάλλω και τ τελευταία σταγόνα ηδονής από μέσα μ!! Το τέλος έφτασε στη γλυκιά μουναρα της με εμένα υπερευχαριστημένο από τ συνεδρία μας ανταλλάξαμε χαιρετισμούς φιλοφρονήσεις και χώρισαν οι δρόμοι μας!! Είπα να μη σας ζαλίσω γιατί οι περισσότεροι έχετε δοκιμάσει και ξέρετε τ συμβαίνει στο συγκεκριμένο οίκο αλλά πραγματικά είναι κρίμα να μη επιβραβεύουμε τέτοια κορίτσια!!! ΚΑΛΗ ΣΥΝΈΧΕΙΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΓΑΜΗΣΙΑ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 28, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Pitsirikosss
Σεβαστός
Εγγραφή:
21 Σεπ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
1.679
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Quaresma 2.0, Ημεδαπος , giorgiodelafuentes2 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού