Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Με την Νίκα έχω περάσει αρκετές φορές, άλλωστε είναι καιρό στο συγκεκριμένο μαγαζί. Αυτή τη φορά πήγα αποκλειστικά για στοματικό μιας και είχε προηγηθεί άλλη κατάθεση και ήμουν αρκετά κουρασμένος. Προσθήκη πρόσφατη στο μαγαζί η σιδεριά στην είσοδο που πρέπει να σου ξεκλειδώσουν για να μπεις και να βγείς, λές και δεν μπαίνεις σε μπουρδέλο αλλά στο Φόρτ Νόξ
Στο πρώτο δωμάτιο είχε τελειώσει ο συναγωνιστής και ντυνόταν, στο δεύτερο περίμενε έτερος μύστης οπότε πέρασα στο τρίτο στο βάθος που δεν πρέπει να είχα ξαναμπεί
Μετά από κανα τέταρτο κατέφτασε η Νίκα με τα γυαλάκια της, τα μωρομάντηλα και όλα τα συμπράγκαλα. Την περίμενα ξαπλωμένος. Αφού γδύθηκα και μου τρίφτηκε αρκούντως ξεκίνησε το κλαρινέτο, βαθύ, υγρό και χωρίς χέρια, όπως μου αρέσει. Για αρκετή ώρα το μόνο που ακουγόταν ήταν τα υγρά χλουπ χλουπ χλουπ
Ήταν ακριβώς αυτό που χρειαζόμουν
Αφού τελειώσαμε σηκώθηκε και κατευθυνόμενη προς τον νιπτήρα μου λέει: «μπφχ φπτχτ»
Ναι, κι εγώ ευχαριστώ πολύ, της απαντάω. Βγαίνοντας, ο σκύλος από την διπλανή ταράτσα άρχισε να με γαυγίζει

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 05, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Νίκα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Beast of Burden
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Σεπ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
834
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 George Alpha, livaja , giorgiodelafuentes2 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού