Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Από τις ενημερώσεις είχα μάθει ότι η αλόγα η Φωτεινή έχει μετακομίσει εδώ αλλά όσες φορές και αν ήρθα δεν την πετυχα. Τελευταία φορά την Πέμπτη όπου η υπηρεσία είπε ότι είχε ρεπό και θα δούλευε Παρασκευή , οπότε λέω θα είναι και το Σάββατο. Σήμερα λοιπόν σηκώθηκα έκανα το μπανάκι μου , πήγα για το καφεδάκι μου και κατά τις δύο παρά τράβηξα προς τον οίκο όπου δούλευαν και η Φωτεινή και η Όλγα. Την Φωτεινή είχα να την πάρω προ κορονοϊού από την Διδύμου 27 αλλά ποτέ μόνη της . Πάντα παρτούζα με την Βικτώρια ή και την Τζούλια. Μετά εξαφανίστηκε και επειδή μου είχε αφήσει άριστες εντυπώσεις, όταν έμαθα ότι δουλεύει εδώ , σκέφτηκα να την πάρω μόνη της για να δω αν είναι ακόμα τόσο καλή. Πλήρωσα λοιπόν και πέρασα στο δωμάτιο. Το κορίτσι δεν άργησε να έρθει και ενώ γδυνόταν μου είπε ότι στον συγκεκριμένο οίκο βγαίνει στο σαλόνι μόνο με το κυλοτάκι, χωρίς να φοράει τακούνια και κάτι διάφανα μπέιμπι ντολ που φορούσε στην Διδύμου. Ο λόγος είναι ότι το σαλόνι είναι πολύ μικρό και αυτή ψηλή, είναι περίπου 1,80 , και οι πελάτες την βλέπουν θεόρατη και δεν παιρνάνε στο δωμάτιο. Μερικοί μάλιστα την εχουν περάσει και για τρανς. Τέλος πάντων μετά από αυτά τα ολίγο ενημερωτικά με καβαλάει και αφού με καθάρισε ελαφρώς με μωρομάντηλο αρχίζει το γλύψιμο. Ξεκίνησε από μπάλες που τις περιποιήθηκε αρκετά και μετά πέρασε στο καβλί μου που δεν το άφησε σε ησυχία. Το ξεθέωσε στο γλύψιμο. Κάθε τόσο σταματούσε ξαναέγλυφε τα μπαλάκια και μετά ξανά την πούτσα. Κάποιες φορές το έκανε πολύ γρήγορα και δυνατά αλλά εγώ την έκοβα, την έβγαζα έξω και την χτυπούσα στα χειλάκια της. Συνέχισε αρκετά έτσι μέχρι που την έκοψα και της ζήτησα να το κάνουμε, αλλιώς δεν ξέρω για πόσο ακόμα θα συνέχιζε το γλύψιμο.
Μου περνάει προφυλακτικό και της λέω να με καβαλήσει αλλά αυτή μου ζητάει να την πάρω στα όρθια αφού είναι κοντά στο ύψος μου. Κατεβαίνουμε και οι δύο από το κρεβάτι και στήνεται ακουμπώντας τα γόνατά της στο στρώμα. Την πιάνω από τα κωλομέρια και της τον βάζω , ενώ ταυτόχρονα παίρνω μάτι την εικόνα από τον καθρέπτη. Αυτή μία σηκώνεται ελαφρώς , μία ακουμπάει το κεφάλι στο στρώμα βγάζοντας μερικά βογγητά. Έχει στηθεί τέλεια και τον τρώει όλον μέχρι τέρμα , χωρίς να δυσανασχετεί ή να προσπαθεί να κλέψει. Με έχει φτιάξει αρκετά και αρχίζω να την πρεσσάρω δυνατά για κανένα πεντάλεπτο , ρίχνοντας και τα απαραίτητα κωλοσκάμπιλα αραιά και που.Ευτυχώς δεν με έκοψε καθόλου και αφού ανέβασα στροφές την έχυσα βαθιά στη μουνάρα, ενω αυτή παρέμεινε αρκετά ωστε να να στραγγίσω εντελώς. Σηκώθηκε ντύθηκε μου είπε ότι προτιμάει το πισοκωλητό γιατί το cow την κουράζει αρκετά με τόσους πελάτες. Της είπα ότι κι εγώ προτιμώ το πισοκωλητό , οπότε δεν υπάρχει πρόβλημα. Μου αφαίρεσε το προφυλακτικό με ένα μωρομάντηλο , χαιρετηθήκαμε και έφυγε .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 06, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Φωτεινή
Κόστος
20€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Milfomaniac
Ανώτατος
Εγγραφή:
11 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
129
Likes:
16.289
Πόντοι:
19.306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 STAVROS6969, n.smirni76, patrick και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Μαΐου, 2023
Με ποια Ολγα ειμαι στη βαρδια?
07 Μαΐου, 2023
@jik Μία ξανθιά μικροκαμωμένη με κοντά μαλλιά.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2