Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 101 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη 12/09/09 γύρω στις 20:30,και αφού μελέτησα την κριτική του συνάδελφου billara17 αποφάσισα να επισκεφθώ κι εγώ το κατάστημα.Λόγω ώρας και ημέρας ήταν λογικό να μην υπάρχουν συνάδελφοι στην αναμονή(έβλεπαν όλοι την μπάλα απ΄ότι κατάλαβα),τόσο το καλύτερο για μένα σκέφτηκα!Με το που σκάω μύτη να σου και η Αννούλα,συνάδελφοι,μοντέλο το κορίτσι,χωρίς πιστεύω να υπερβάλω,άνετα θα μπορούσε να παίζει μπάλα σε στούντιο.Από το βλέμμα και μόνο που μου έρειξε μ έπεισε να κάνω την μεγάλη κίνηση,σκάω λοιπόν το 20άρι και μπαίνω.Ο χώρος άψογος για μπουρδέλο και μετά απο κανα 3λεπτο έρχεται και η κάβλα.Ίσια ξανθιά μαλλιά,3άρι βυζί,απίστευτο κωλαράκι,πανέμορφο πρόσωπο.Από την αρχή είχε την πρωτοβουλία των κινήσεων,ξεκινώντας με μια βαθιά,deepthrought πίπα και γλύψιμο σε όλο το σώμα.Στο μετά ΄΄καβάλα παν στην εκκλησιά΄΄ όπου πραγματικά τέσταρα τις αντοχές μου αλλά και τους κοιλιακούς μου,τι να σας λέω τώρα κύριοι συνάδελφοι,τέτοιο ξέσκισμα με γκόμενα από πάνω δεν μου έχει ξανατύχει!Για την συνέχεια αποφασίζω να την ξεκουράσω και την ξαπλώνω με πρόσωπο σε μένα.Ένω μπαινοβγαίνω αργά-αργά μέσα της,ταυτόχρονα γευόμαι με την γλώσσα μου όλο της το σώμα(υπέροχο άρωμα,βελούδινη επιδερμίδα).Για το φινάλε ένα 4 επί 4 με τέρμα τα γκάζια για να ολοκληρώσω με δόξα και τιμή άλλον ένα σκληρό αγώνα!!Ήταν πραγματικά ένα παθιασμένο γαμήσι και αυτό ήταν που μ έφτιαξε περισσότερο σ αυτή την γκόμενα,που και είχε όλα τα προσόντα και γούσταρε να τα προσφέρει (σε αντίθεση με τις περισσότερες αυτής της κατηγορίας που το παίζουν ΄΄παρθένες΄΄)Άννα σ ευχαριστώ για αυτό το ξέσκισμα,είμαι σίγουρος ότι θα το επαναλάβουμε



ΥΓ:Ακόμα έχω τα σημάδια από τα νύχια της στο στήθος και στην πλάτη μου(εμένα με φτιαχτούν,δεν ξέρω όμως αν και για έναν παντρεμένο θα ισχύει το ίδιο,χα χα χα)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 12, 2009
Όνομα κοπέλας
Άννα
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.431
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού