Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 158 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Kαλησπέρα στην αγαπημένη ομάδα του Bou, πολύς καιρός από την τελευταία κριτική, μας έφαγε η δουλειά. Μετά από την αποτυχημένη επίσκεψη λόγω πολύ κόσμου στην αγαπημένη Μπαρμπόρα στο Βέργας (σηκώθηκα και έφυγα) ανηφόρισα προς το Διδύμου 8Β, με την λευκή πόρτα (το άλλο ειναι κλειστό δίπλα). Μπήκα μέσα για την Ελένη που ειναι πια στάνταρντ για εμένα. Όμως καθώς είπα για την Ελένη σκέφτηκα δεν κάνω μία παρτούζα να δω και πως ειναι? Κάλεσα πίσω την ευγενική τσατσά και της έδωσα άλλα 10 ευρώ (μετά τα 20 για την Ελένη) και είπα περιμένω και τα 2 κορίτσια. Καθώς πλενόμουν μπαίνουν τα κορίτσια (Βερόνικα και Ελένη) με πραγματικά φοβερή διάθεση, με άρχισαν στα όρθια χάδια και γλωσσόφιλα, που να γυρίσω δεξιά ή αριστερά, βέβαια η Βερόνικα έχει όμορφο πρόσωπο αλλά οκ ειναι gilf ενώ η Έλενα μικροδείχνει. Ξαπλώνω και έρχεται πάνω μου η Ελένη να συνεχίσει τα φιλιά και να μου δώσει τα βυζιά της να τα φιλήσω, η Βερόνικα ξεκίνησε μία πολύ καλή πίπα χωρίς. Πραγματικά φοβερή αίσθηση, τι να πρωτογραπώσω, τι να φιλήσω, ζήτησα από την Ελένη να με γλύψει και αυτή κατέβηκε και άρχισε να γλυφει αρχίδια με την Βερόνικα να συνεχίζει μία πολύ καλή πίπα με ελάχιστο χέρι. Μετά από λίγο άφησε η Βερόνικα και άρχισε η Ελένη, η Βερόνικα ανέβηκε προς τα ψιλά για χαμούρεμα. Είπα μετά από λίγο θέλω sex γιατί αν και ιδιαίτερα δύσκολος στο χύσιμο (λόγω ηλικίας) θα με τελειώνανε εκεί. Ανέβηκε η Βερόνικα σε Cow Girl ανάποδο και μετά η Έλενα πάλι γλωσσόφιλα, πολύ βαθύ και ωραίο sex με καλή κίνηση και φοβερή συμμετοχή (παρόλο την ηλικία της) χτυπώντας τη μήτρα της στο κατέβασμα. Είπα να καθίσει στα 4 την Βερόνικα και συνέχισα το γαμήσι, η Ελένη δίπλα μου γλυκειά τρυφερή να με φιλάει και με χαιδεύει κανοντάς με τουρμπο. Αλλαγή προφυλακτικού στα 4 η Ελένη η Βερόνικα προσπάθησε αλλά δεν το είχε το τρυφερό τόσο δεν πειράζει, γύρισα την Ελένη σε ιεραποστολικό και εκεί έγινε ίσως το μόνο λάθος, μην έχοντας η Βερόνικα τι να κάνει άρχισε με με χαστουκίζει στον κώλο. Την σταμάτησα αλλά ξενέρωσα λίγο, εκεί φάνηκε η εμπειρία της Ελένης χωρίς ίχνος παραπόνου βλέπωντας ότι δεν έχυνα, έβαλε το χέρι να σφίξει λίγο την είσοδο στο γλυκό μουνί της κρατώντας το πάνω μέρος του πέους μου. Έχυσα μετά από 2 λεπτά. Φοβερή εμπειρία την προτείνω παιδιά. Τα κορίτσια με χαιρέτισαν και έφυγαν. Η τσατσά χτύπησε την πόρτα στο 10 λεπτό περίπου αλλά την αγνόησαν έκατσα γύρω στα 15 λεπτά. Συνοψίζοντας πολύ καλές υπήρεσίες, φοβερή διάθεση και καλή συμμετοχή, όχι φοβερή εμφάνιση, πολύ καθαρός και περιποιημένος χώρος, κανονική ευγενική τσατσά. Να είστε καλά παιδιά...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 05, 2023
Βάρδια επίσκεψης
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Βερόνικα
Προκαταρκτικά
Ναι
Κόστος
30€
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
2.083
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pa Luki Luk, Gianniskavliaris40, Ημεδαπος και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Μαΐου, 2023
Μάλλον το έχει συνήθεια να χαστουκίζει η Βερόνικα γιατί το κάνει και σε μένα. Απλώς νόμιζα ότι επειδή χαστούκιζα την Ελένη , το έκανε. Εγώ ρίχνω και στις δύο και όλα καλά.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1