Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 443 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 625526
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Τελευταία μέρα του Απρίλη και είπα να κλείσω ραντεβού με την Ίρις που μου έκανε κλικ από την πρώτη μου επίσκεψη οπότε σήμερα ήταν η ευκαιρία της.

Το κοριτσάκι εχει όλα όσα λένε και οι προηγούμενοι συναγωνιστές... Διάθεση, κέφι, νεανική εμφάνιση και όρεξη να ικανοποιήσει τον άντρα!

Αφού έκανα το ντουζάκι μου ήρθε χαμογελαστή και με ρώτησε τι θέλω.... Της είπα μία από όλα! :)
Αλλά κυρίως να το απολαύσουμε μαζί.

Της έβγαλα τα όμορφα εσώρουχα αργά και αποκαλύφθηκε ένα πανέμορφο νεανικό σωματακι οπως το περίμενα.
Τα γλωσσοφιλα ασταμάτητα και με ένα αθώο χαμόγελο φαινόταν ότι της άρεσε.

Την ξάπλωσα στο κρεββάτι όπου της έκανα απαλό μασάζ και την εγλυψα παντού.... Το μουνακι της πεντανοστιμο και σκέτο καυλα...επι 15 λεπτά το περιποιηθηκα μέχρι που άρχισε να συσπάται στη γλώσσα μου ενώ μου κράταγε με τα μπουτια της το πρόσωπο να μην σταματήσω.... Αφού την περιποιηθηκα ηταν η σειρά της να μου ανταποδώσει....
Με μια υπέροχη πιπα με γλύψιμο γύρω από τα μπαλάκια και καραμελωμα του πέους σε σημείο που δεν άντεχα να μην χυσω.... Τη σταμάτησα την τελευταία στιγμή και μου έσκασε ένα υπέροχο χαμόγελο. Της έδειξα το προφυλακτικό και αφού μου το φόρεσε με το στόμα της ανέβηκε πάνω μου με θέα την υπέροχη πλάτη της και άρχισε να κουνιεται ρυθμικά.... Της είπα ότι δνε θέλω ακόμα να τελειώσω οπότε σκάτωσε ρυθμό κα γύρισε προς τα εμένα για έναν ακόμα γύρο από υγρά και γεμάτα καυλα γλωσσοφιλα.

Στη συνέχεια την ξάπλωσα στο κρεββάτι οπου ανέβηκα από πάνω της και μπαίνω στο υγρό μουνακι της που με δέχτηκε αμέσως.... Γαμηθηκαμε αγγαλια για κάνα τέταρτο μέχρι που ήρθε το τέλος για μένα ενώ εκείνη φάνηκε να αντέχει ακόμα παραπέρα.... Δυστυχως η καλά ήταν μεγάλη και δεν άντεξα όσο ήθελα....

Στο επόμενο 25λεπτο που είχε απομείνει με ξάπλωσε στο μασαζοκρεββατο όπου μου έκανε ένα απαλό αισθησιακό μασάζ καυλωνοντας με ξανά.... Μέχρι που της είπα να με αφήσει να τον παίξω μπροστά της.... Μου είπε ότι θα το κάνει εκείνη για μένα και με τελείωσε ξανά με μια υπέροχη μαλακια ενώ εγώ έβαζα δάχτυλο στο μουνακι της και της φιλαγα την υπέροχη κοιλίτσα της....

Ντουζακι ξανά και μόλις τελείωσα ήρθε να με πάρει. Μου είπε ότι ήταν νοσοκόμα στην πατρίδα της.
Την ευχαρίστησα με ακόμα ένα γλωσσοφυλο και αποχώρησα.

Ευχαριστώ Ίρις... Θα σε ξαναεπισκεπτω στο μέλλον....

Muchos bessos!
Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 30, 2023
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλειφομούνι
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Ίρις
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
musician
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
434
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 4 black crow, petergsp, anthotypos και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού