Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 72 10
Μασατζίδικα 169371
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Οι φωτογραφίες φίλε zero, δεν αδικούν, κοροϊδεύουν. Έκανα το κασκαντεριλίκι και την πάτησα! Με τράβηξαν οι φωτογραφίες (οι οποίες είναι ψεύτικες βέβαια, καμία σχέση). Αφού εισήλθα η σερίφησα μου παρουσίασε τη Τζένη (πολύ πρόσχαρη) και την Ειρήνη, δεν μου γέμισε το μάτι αλλά ερχόμουν από μακριά και λέω ας δοκιμάσω. Λοιπόν η Ειρηνη, όπως λέει και ο zero είναι 40+, μαύρα σγουρά μαλλιά και πρόσωπο που δεν το λες όμορφο, ούτε και άσχημο, μάλλον αδιάφορο. Μετρίου αναστήματος 1,65 έως 1,70. Βυζιά μεγαλούτσικα ενισχυμένα βυζιά και σώμα πολύ μέτριο που δεν το λες σεξουαλικό. Με το που μπήκε, ξεκίνησα αμέσως μπαλαμούτι και αυτή να με χαϊδεύει χαμηλά. Για φιλιά, τι να πω, ούτε καν πλησίασε τα χείλη της στα δικά μου. Μου χαϊδευε συνεχώς το πουλί (κάτι σαν μαλακία), με τα πολλά ξεκίνησε μια πολύ μέτρια πίπα αφού έβαλε λάστιχο, χωρίς γύρω γλύψιμο και χωρίς deep. Μετά από λίγο την πήρα ιερ/κό και μετά στα 4,όπου ήρθε το τέλος. Λίγο social και γειά σας. Μια αποτυχημένη συνεδρία και από εμφάνιση και από υπηρεσίες.
Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 18, 2023
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
λιγότερο από μισή ώρα
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
konsolasg3
Μέγας
Εγγραφή:
27 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
52
Likes:
2.191
Πόντοι:
4.461
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 5 SEXTYRHOON, anthotypos, giorgiodelafuentes2 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού