Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 655092
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Τζούλια την είχα ξαναπάρει σε σύντομο πρόγραμμα μισής ώρας πριν μήνες. Λόγω συγκυριών δεν είχα γράψει για αυτήν τότε. Μου είχε όμως μείνει ως ανάμνηση ο ωραίος ποπός της. Τις προάλλες την συνάντησα για 1 ωρίτσα, και κρίνω πως τις αξίζει μια αναφορά.
Η Τζούλια είναι γύρω στα 30-32 (εκτίμησή μου) με μέτριο ανάστημα, γενικά λεπτή κοπέλα αλλά με μικρό στητό στήθος (1,5) , λεπτή μέση, νορμάλ κοιλίτσα, και ποπό ένα νούμερο μεγαλύτερο από τον κανονικό. Τουτέστιν, από την μέση και κάτω είναι κάπως τσουπωτή/αχλαδωτή, αλλά σε άριστο για τα γούστα μου βαθμό, που για μένα την κάνει και πιο ερωτική. Είναι μελαχρινή, με ουδέτερο πρόσωπο. Έχει και 1-2 διακριτικά τατού χαμηλά στα πόδια. Ομιλεί άριστα ελληνικά και μάλλον είναι από την γειτονική χώρα στα ΒΔ (δεν ρώτησα).
Δοκίμασα μόνον αγώνα μαζί της, μιας και εκεί ήταν πολύ καλή, και δεν είχα και όρεξη για λαδώματα και ξελαδώματα.
Η Τζούλια φιλά μέτρια, λιγότερο από όσο εγώ επιθυμώ, μάλλον αυτό δεν το έχει. Όμως, γλύφει εξαιρετικά και μπορώ να πω -προς τιμήν της- πως με έγλυψε "πατόκορφα"! Χρησιμοποιούσε συνεχώς την γλώσσα της πάνω στο κορμί μου. Ειδικά στο πουλί μου και την παρέα του ήταν και πολύ υγρή. Με περισσή μαεστρία δεν άφησε τίποτα πάνω μου παραπονεμένο. Στον αγώνα αρκετά καλή, και εξαιρετική στο doggy ένεκα και των φυσικών προσόντων της. Μάλιστα έπαιρνε άριστη στάση (καμπύλη, με κάτω την μέση, πεταχτό πάνω τον ποπό) και ήταν ομολογώ απολαυστική. Γενικά πολύ δεκτική και ακούραστη η Τζούλια. Το μουνάκι της γουλί και με ωραίο σχήμα (μικρό, με μικρά χειλάκια) και το περιποιήθηκα δεόντως, ένεκα του ότι απολαμβάνει και αυτή το γλείψιμο.
Πρώτο γκολ μέσα της.
Μετά από μικρή ανάπαυλα και ντουσάκι έναρξη δεύτερου γύρου χωρίς ενδιάμεσου μασάζ (κατ' επιλογή μου).
Είχαμε μια από τα ίδια. Στο τέλος επέλεξα να με τελειώσει με πίπα. Η κοπέλα εργαζόταν ακούραστα και περίτεχνα.
Παρόλα αυτά, δεν μπορούσα να ολοκληρώσω, και κάποια στιγμή -πέρασε και η ώρα- της είπα να σταματήσει να το λήξουμε.
Με κοιτάει, και μου λέει: "Αποκλείεται!"
Με καβάλησε φέρνοντας την υπέροχη κολάρα και το μουνάκι της στο στόμα μου να την περιποιηθώ, και με άρχισε με μια ακόμα περίτεχνη πίπα!
Είμαι στα 50 κάτι, και είχα την εντύπωση πως τα είχα δει και μάθει όλα περί πίπας... Αμ δε!
Η Τζούλια ξεπέρασε σε τέχνη και τις πιο καυλωτικές τεχνικές σε blowjob και handjob που έχει τύχει να δω σε τσόντες!
Με την επιμονή της με τελείωσε, και μάλιστα δυνατά! Είδα που έλαμψε το πρόσωπό της όταν τα κατάφερε!
Εύγε από μένα στην Τζούλια γιατί α μη τι άλλο έδειξε επαγγελματισμό και σεβασμό στον πελάτη. Τέτοιες κοπέλες ψάχνουμε βρε παιδιά!
Συστήνεται ανεπιφύλακτα!
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλειφομούνι
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Kaloeros
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
209
Likes:
4.458
Πόντοι:
9.035
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Borgia21, anthotypos, !blis και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιουλίου, 2023
Κάνει τελειωτικο στο στόμα (cim) η Τζούλια;
Εγω προσφατα που την πετυχα στο σαλονι, το αρνήθηκε ως παρεχομενη υπηρεσία. Εκτός και το κάνει κατ'επιλογην.
Διοτι την ιδια λεμε, με βαση την περιγραφη σας. Στα 30 την εκανα. Το στηθος μου φανηκε για 2ρι• και εχει οντως ωραια οπίσθια.
Εχει παντως πελατεία, διοτι ημουν παρων οταν τηλεφωνησε πελατης και την εκλεισε ωριαίο ραντεβου μετα απο 20λ (θα ηταν κοντα στο μαγαζι). Αυτα με υπηρεσια την Αλεξανδρα. Δεν ξερω η ξυνή αν θα μου την παρουσιασει στην επομενη επισκεψη ή θα μου πει: "ειναι ολες πιασμενες". Χεχε!
Καπέλο
review reaction 1 Kaloeros
07 Σεπτεμβρίου, 2023
Μισοκάνει CIM θα έλεγα... Πρόσφατα (Αύγουστος) που την πήρα, στην πίπα πήρε τα πρώτα μέσα και μετά τον γύρισε να φεύγουν ολούθε... όπως κάνουν και οι περισσότερες δηλαδή. Κανονικό CIM (= να τα πάρει όλα μέσα) δεν μου έχει τύχει με την συγκεκριμένη. Αλλά γενικά η Τζούλια είναι πάρα πολύ καλή και εργατική σε αυτό που κάνει, και 1-2 ατέλειες τις προσπερνάμε...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2