Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 432 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 607824
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πήγα πρωί πρωί στις 11:00 με το άνοιγμα μπας και κατάφερνα να πάρω την Πάολα, δυστυχώς όμως ήταν κλεισμένη. Υπήρχε μετά από εμένα και έτερος συναγωνιστής που είχε πάει για τον ίδιο λόγο αλλά είχε εναλλακτική και την Αλίκη την οποία δεν είχα ξαναδει. Αποφάσισα να τις δω όλες τις διαθέσιμες, παρατηρώντας ταυτόχρονα με δέος την άψογη κυρία της υποδοχής η οποία κατάφερνα να κλείνει τηλεφωνικά ραντεβού, να μας παρουσιάζει τις κοπέλες και με μαεστρία να μεταφέρει τα παραβάν προστατεύοντας την ιδιωτικότητά μας. Πέρασαν πολλές και όμορφες, Η Νάνσυ, Η Αλίκη, η Ίρις, η Εύα, η Πάμελα, η Πάολα το μήλον της έριδος. Ήμουν μεταξύ Αλίκης και Εύας, αλλά μιας και ο συναγωνιστής κατάλαβα πως την ήθελε, του την παραχώρησα και επέλεξα την Εύα. Νεαρή από τη Βενεζουέλα, με πανέμορφο πρόσωπο που εξέπεμπε γλυκύτητα, σεμνότητα και αρχοντιά. Στο πεντακάθαρο δωμάτιο όταν ήρθε ανέλαβε δράση με εξαιρετικό μασάζ το οποίο απόλαυσα, και στη συνέχεια είχαμε μια καταπληκτική συνεδρία σε gfe ρυθμούς με γλωσσόφιλα, πίπα με προφυλακτικό, αγκαλιτσες, εναλλαγές στάσεων. Είχα καιρό να απολααύσω τόσο ωραία συνεδρία. Έφυγα απολύτως ικανοποιημένος τόσο από την κοπέλα, όσο και από την καθαριότητα του χώρου και τη γενική αντιμετώπιση. Ένιωσα ότι σέβονται τα λεφτά μου και γι αυτό θα ξαναπάω να δοκιμάσω όσες πιο πολλές μπορώ.
Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 12, 2023
Κόστος συνάντησης
59
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Όνομα κοπέλας
Εύα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
black crow
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
255
Likes:
10.862
Πόντοι:
19.505
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anthotypos, Rokko28, maradona7 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Απριλίου, 2023
πίπα με προφυλακτικό????? άρρωστη ήταν?
review reaction 3 review reaction 1 black crow, drifter81, professor x
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1