Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 53 10
Προβεβλημένη
Μασατζίδικα 148620
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επίσκεψη στο ίδρυμα την προηγούμενη εβδομάδα.
Καλωσόρισμα από την μανταμ και ενημέρωση για τις διαθέσιμες θεραπεύτριες. Η Μονικα μου έκανε το κλικ.

Πετιτ,σώμα αδύνατο, μικρό βυζάκι, καλοσχηματισμένο κωλαράκι (για γλυφοκωλι) και αρκετά καθαρή.

Ο χώρος αρκετά άνετος και ευρύχωρος, καθαρός και μυρωδάτος . Πετσέτες σφραγισμένες, παντόφλες μιας χρησης.Γδυνομαι,κανω ντουζακι και ετοιμάζομαι για τη χαλάρωση
Αν και είχα πάει λόγο δουλείας λιγο πριν την λήξη της βάρδιας του καταστήματος, η Μονικα ήταν αρκετά ευδιάθετη για την εξυπηρέτηση μου.

Ξεκίνημα με μασάζ σε όλο το σώμα με περάσματα σε όλες τις περιοχές. Ξέπλυμα με οινόπνευμα και σκούπισμα για καθάρισμα από τα έλαια για να περάσουμε στο κυρίως μενού. Πίπα υπέροχη χωρίς προφυλακτικό με dt και ελαφρια χαιδεματα της γυρο περιοχης. Αφου επιτευχηθε η στύση, φόρεμα καποτας και δράση επι του καναπέ. Εκει μου προσφερε το στενό μουνακι της doggy ώστε να έχω θέα το κωλαρακι της και να το να ζουμπαω. Σκηνή τριτη και τελευταία με εκείνη καβαλαρισα να κανει την αμαζονα. Η κατάληξη όπως ηταν φυσιολογικό ήρθε και αφού με ξεζούμιζε σαν σταφίδα με αποχαιρέτησε.

Αν και είχε περάσει λίγο το ωράριο δεν υπήρχε καθόλου βιασύνη κάτι που δείχνει σεβασμό στο πελάτη.Προσφέρεται και κάρτα για 1 δωρεάν περιποίηση μετά από 10 επισκέψεις.
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 30, 2023
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Bkoul7
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Νοε 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
1.125
Πόντοι:
480
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Stelios_el_Conquistador, baroc, maradona7 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού