Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 361 10
Μασατζίδικα 786590
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Για την Ειρηνη ειχα ακουσει τα καλυτερα λογια στο φορουμ,αλλα και μεσω πμ με αξιολογους συναγωνιστες.
δεν ειχα καταφερει να τη δω ομως απο κοντα να εχω εστω μια μικρη ιδεα.
μεχρι που την πετυχα ενα πρωι που ειχα παει για επισκεψη στο ιδρυμα και την ειδα και δια ζωσης,αλλα κι αυτη τη φορα εμπαινε σε δωματιο για διωρο ραντεβου.:(
φανταζομαι με ποιον!!!! Πλατύ χαμόγελο
ονοματα δε λεμε,υποληψεις δε θιγουμε γιατι ειναι και καθηγητης ο ανθρωπος και δεν κανει.Πλατύ χαμόγελοΜατάκι
τελος παντων.
αποπειραθηκα δυο-τρεις φορες απο τοτε να την κλεισω,αλλα δυστυχως δεν ταιριαζαν οι ωρες μας για ραντεβου. τα καταφερα ομως την επομενη φορα κι ετσι ολα καλα.


ψηλη,αρχοντικη γυναικα,Ρωσιδα γυρω στα 40-45,με κανονικο σωμα,ενισχυμενο βυζο,ωραιο γεματο κωλο να χαιρεσαι να χουφτωνεις,χωρις να την λες χοντρη ομως. ειναι αυτο που λεμε κρεββατογεμιστρα.
σκαει μυτη με τις διχτυωτες της καλτσες,πανω στα δεκαποντα τακουνια στο σαλονι,αλλα και στο δωματιο επειτα,με ενα βλεμμα ολο καβλα που σε προδιαθετει ευχαριστα για αυτο που θα ακολουθησει και που ειναι σαν να σου λεει: ''εδω ειμαι,παμε να βγαλουμε τα ματια μας,παμε να με σκισεις''.
ε τι να κανω κι εγω? πηγα. Πλατύ χαμόγελοΜατάκιΧεχε!ΚουλΑγγελούδι



μετα τα γνωστα επιστρεφει στο δωματιο και βαζει τη δικη της μουσικη να παιζει γιατι ειναι κι αυτη σαν κι εμενα.
δεν ανεχεται τις διαφημισεις οπως μου ειπε με τιποτα.ουτε στο ραδιο,ουτε στην τηλεοραση ,ουτε πουθενα.
ο αγωνας ξεκινησε στα ορθια με χαμουρεματα και βαθια γλωσσοφιλα με το καλημερα.
η γυναικα το ζει αυτο που κανει απο το πρωτο λεπτο.
της ξεκουμπωσα το σουτιεν με το ενα χερι και αμεσως γεμισε το στομα μου κι αρχισα την πιπιλα.
η Ειρηνη αρχισε να ετοιμαζει το εργαλειο απο κατω και επεσε στα γονατα να ξεκινησει πιπα.
η θεα να βλεπεις τη μιλφαρα στα γονατα να σε πιπωνει με μανια,με τις σεξι καλτσες της και το καβλιαρικο βλεμμα στα ματια,ηταν το καλυτερο αφροδισιακο για μενα εκεινη τη στιγμη.
ειχα γινει ντουρος σε πεντε λεπτα. τι πεντε? σε μισο λεπτο!!!
το μωρο εγλειφε με δεος. ειχα χασει τα αρχιδια μου απο το ρουφηγμα. το dt το ειχε ετσι για πλακα που λεμε.
φυσικο ηταν να τελειωσω στα επομενα 5-6 λεπτα. τα πηρε ολα στο στομα και σηκωθηκε αργα και τα εφτυσε στο νιπτηρα.
δεν το περιμενα. ηξερα για την καλη πιπα,αλλα ολοι ελεγαν οτι δεν κανει cim.
δεν με χαλασε ομως,μια χαρα το χαρηκα.



αφου πλυθηκα ξανα κι εγω ξαπλωσα στο κρεββατι μασαζ για λιγη χαλαρωση.
οκ στο μασαζ δεν ειναι η καλυτερη,αλλα το προσπαθει και περναει ευχαριστα το διαλειμμα και με λιγη κουβεντα,μεχρι να φορτισουμε για το δευτερο γυρο. παντως τον μεσο ορο στο μασαζ τον πιανει κατα τη γνωμη μου και ειδικα στην καλη προετοιμασια για το δευτερο γυρο,εκει παιρνει αριστα.
κανει ομορφα ''τυχαια'' περασματα στην περιοχη κατα τη διαρκεια του μασαζ και σε αφυπνιζει για τη συνεχεια.
στο γυρισμα ανασκελα παιζει ελαφρα με το εργαλειο και επειτα ξεκιναει εκει στο κρεββατι μασαζ το στοματικο. μολις αρχισε το εργαλειο την ανορθωση μεταφερθηκαμε στο μεγαλο κρεββατι.




η αρχη του δευτερου γυρου αρχισε με αυτο το πολυ καλο στοματικο που ειχαμε αφησει στη μεση απο πριν στο μασαζ.
πραγματικα καλο στοματικο. τωρα το χαιρομουν πολυ πιο ανετα,ειδικα το παιχνιδι με τη γλωσσα της οταν τον ειχε ολον μεσα και τον κραταγε εκει για ωρα.
περασμα λαστιχου και την παιρνω πρωτα στα τεσσερα στο κρεββατι εκεινη και ορθιος πισω της εγω.
η μιλφαρα κοπανιοταν πανω μου με λυσσα. Ναι!
επειτα την πηρα ιεραποστολικα με τα ποδια ψηλα και με δυνατες πουτσιες εμπαινα ολος μεσα της με δυναμη.
η κοπελλα συμμετειχε και με λιγες φωνουλες και με τραβουσε μεσα της με δυναμη.
σηκωνομαστε στο τελος και την τοποθετω στο κρεββατι μασαζ γυρμενη μπροστα με τουρλωμενη την κωλαρα της πισω και μπαινω μεσα της στα ορθια και δινω πονο ετσι. ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης
για το τελος ομως ηθελα να τελειωσω παλι με πιπα.
μολις λοιπον αισθανθηκα οτι το τελος ερχεται,αφαιρω το λαστιχο και της ζηταω να με τελειωσει με πιπα κοπλιμενταροντας την για το ποσο καλα την κανει.
ξαπλωνω στο κρεββατι και αρχιζει παλι λοιπον τα πνευστα.
περιεγραψα πριν το τι και πως το κανει. αυτη τη φορα μια με επαιρνε ολον μεσα της και τον κρατουσε εκει και μολις ερχομουν να χυσω τον εβγαζε και εγλειφε τα αρχιδια αλλα και ολην την περιοχη απο κατω.
αυτο το ''βασανο'' το επανελαβε πολλες φορες. δεν με αφηνε να χυσω ο καψερος.
συνεχιζε μετα σε πιο αργο τεμπο και κοιτωντας με ανα διαστηματα μου ελεγε ''μη χυσεις ακομα,εχει κι αλλο''.
τα ειχα δει ολα. αφου περασε ενα βασανιστικο δεκαλεπτο την εχυσα βαθια στο στομα και αυτη εκει.
συνεχισε μεχρι που μου πηρε και την τελευταια σταγονα και καταπινοντας το σπερμα μου εγειρε κι αυτη στο πλαι μου να ξεκουραστει.
μιλησαμε λιγο και σηκωθηκα για το μπανιο να φυγουν και τα τελευταια ιχνη αμαρτιας απο πανω μου.



με δυο λογια λοιπον η συνεδρια πηγε παρα πολυ καλα.
η μιλφαρα ηταν περαν του δεοντος πολυ καλη και συμμετοχικη στο προγραμμα της,το στοματικο της πολυ καλο,στο σεξ πολυ καλη επισης στις στασεις που δοκιμασαμε,η συμπεριφορα της γενικοτερα στο δωματιο,αλλα και η παρουσια της στο σαλονι στο ραντεβου ηταν αψογες και εν τελει ολη η συνεδρια πηγε πολυ καλα και ηταν και πολυ παραγωγικη.
ειναι λοιπον αυτονοητο οτι θα την ξαναδω μολις την ξαναπετυχω ελευθερη και ταιριαξουν οι ωρες μας γιατι δεν εργαζεται καθε μερα.
αυτα λοιπον κυριοι,ευτυχειτε και να περνατε καλα.
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 26, 2023
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
48.214
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 delipas, Διανοούμενος, DSK_ 4.7.2008 και 27 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Απριλίου, 2023
Α ρε Peter δεν θα βρίσκουμε Κ με τίποτε πια .
review reaction 1 petergsp, professor x
02 Απριλίου, 2023
Πάει το κορμί τό χάσαμε πατριώτη, πάνε τά διωρα ιδιαίτερα μαθήματα Πλατύ χαμόγελο
review reaction 1 petergsp, baroc
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2