Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 200 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 445451
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Αλεξία την είχα πρωτοπαρει πριν μήνες όταν είχε ξεκινήσει στο συγκεκριμένο μαγαζί και είχα μείνει ενθουσιασμός. Έμεινα όμως .Ε τον ενθουσιασμό καθότι δεν έμεινε πολύ στο μασάζ και εξεφανιστικε δυστυχώς.

Ευτυχώς εδεησε και επέστρεψε δριμύτερη στο μαγαζί.
Μιλάμε για μια όμορφη σαγηνευτική μιλφ με καλό κορμί όμορφη επιδερμίδα γνωστρια του μασάζ καυλιάρα και σούπερ δωτική.

Πήρα εννοείται το μεγάλο πρόγραμμα για να απολαύσω μασάζ της εκτός από το σεξ. Παρά πολύ καλό μασάζ με σωστές πιέσεις σχετικά δυνατό . Ξέρει που είσαι οιασ ενός και εκεί με μαλακές σε χαλαρώνει περισσότερο. Έχει επαγγελματική εμπειρία στο μασάζ και αυτό αμέσως το καταλαβαίνεις. Προς το τέλος μου έκανε αισθησιακές μαλακές στα παπάρια και όταν γύρισα τον πήρε κατευθείαν στο στόμα να μανία. Εγλειψε σχολαστικά αργά τα πάντα με πολύ σάλιο και μετά μου έκανε επίθεση με γλωσσοφιλα. Σεξ μετά με φουλ ένταση και φωνές . Τα έδωσε όλα.
Δεν ξέρω πραγματικά τι άλλο μπορείς να ζητήσεις από μια συνεδρία . Σούπερ μασάζ και καταπληκτικό σεξ . Value for money.
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 16, 2023
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Body to Body Μασάζ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλειφομούνι
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Αλεξία
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.536
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, Join.f, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού