Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 361 10
Μασατζίδικα 786573
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από τής δύο αποτυχημένες συναντήσεις έπρεπε κάπου να ρεφαρω και νομίζω ότι έγινε καί με τό παραπάνω.

Καλές καί όμορφες οι ισπανόφωνες κοπέλες με άλλον αέρα καί στυλ αλλά καί οι κοπέλες τού ανατολικού μπλοκ έχουν άλλη χάρη άλλη φινέτσα.

Επίσκεψη στο στέκι πλέον για χαλάρωση και ευεξία χωρίς φωνές φασαρίες και άλλα απρόοπτα που μπορεί να σού χαλάσουν την διάθεση.
Λίγος κόσμος ποίο χαλαρά καί περισσότερες κοπέλες ελεύθερες. Κουβέντα με την Κ. Σοφία που αφού με ενημέρωσε για τίς τρέχουσες εξελίξεις φώναξε τά κορίτσια.
Ή επιλογή ήταν μία.... Άννα, με κέρδισε από τό σαλοναρισμα με τόν αέρα τής καί όχι μόνο.

Άννα: περίπου στα 27 πάνω κάτω, δηλώνει κορίτσι εκ Ουκρανίας με καθόλου ελληνικά αλλά από αγγλικά είναι οκ.
Χαρούμενη κοπέλα με διάθεση για αστεία, χαβαλε καί πειράγματα τόσο στο δωμάτιο όσο καί προς αυτό καί στην είσοδο και την έξοδο.

Από εμφάνιση ύψος περίπου στο 1.70 πού όταν είναι δε στα τακούνια έχει άλλη καύλα, τό πρόσωπο τής ωραίο καυλιαρικο και εκφραστικό, μελαχρινή με μακριά σπαστά μαλλιά, από σώμα λεπτό κορμί μοντελε με κωλαράκι σπέσιαλ όρθιο στήν θέση του και βυζάκια μικρά στητα με ωραία ρώγα που ανταποκρίνεται στο γλείψιμο. Μουνάκι τέλειο καθαρό και ροζουλι για γλείψιμο ότι πρέπει. Πεντακάθαρη ή κοπέλα με ομορφιές μυρωδιές παντού πάνω καί κάτω.

Στον αγώνα: ποιόν αγώνα ? έχασα την μπάλα ή μικρή με έπαιξε μονοτερμα, την πήρα χαμπάρι τί επρόκειτο να γίνει από τά καυλιαρικα επίτηδες στησίματα πού έπαιρνε την ώρα που έφτιαχνε τό δωμάτιο, επίτηδες μου τουρλωνε τό κωλαράκι τής όταν έστρωνε τό σεντόνι καί επίτηδες καταλάθος την ενοχλούσε τό βρακάκι τής.... πουτανίτσα μικρή.

Επιστροφή τής νεαράς βγάλσιμο τό ρομπακι και έναρξη μάχης στο κρεβάτι με φουλ έντονα γλωσσοφιλα που τά ζητάει τά θέλει σέ όλη την διάρκεια με χαμουρεματα τριψυματα όλα στο κόκκινο, κάνω κίνηση νά βγάλω τό βρακάκι τής και τό βλέπω από έξω νά έχει μουσκεψει.... λέω δεν μπορεί καί βάζω χέρι από μέσα καί μένω κάγκελο.... μούσκεμα φουλ ή μικρή υγρή όσο δεν πάει, ε σάν σωστός κύριος την περιποιήθηκα στο πεντακάθαρο υγρό μουνάκι τής με καλό τρίψιμο γλείψιμο που τά αχ βαχ νά ακούγονται μέχρι έξω.
Σειρά τής νά με περιποιηθεί καί αρχίζει μία ωραία πίπα άνω του μετρίου με μπόλικα παιχνίδια γλώσσας στην βάλανο, βάζει λίγο χέρι στήν πίπα τόσο όσο νά στον κρατάει για νά κάνει παιχνίδι και να τόν χτυπάει στήν γλώσσα τής, είχα καυλώσει αρκετά με κατάλαβε λέγοντας μου .....χαλάρωσε και χύσε όπου θες.....ε δεν ήθελα και πολύ με τό τέλος να έρχεται στο στοματακι τής.

Κάπως έτσι έληξε ό πρώτος γύρος.... λέω λίγο χαλάρωση τώρα μέχρι τόν δεύτερο γύρο αλλά αμ δε πολύ θά τό ήθελα αλλά που να ήξερα τί με περιμένει....
Ίσα που πρόλαβα να κάνω μπάνιο, μόλις πήγα ξανά στο κρεβάτι με άρχισε στα γλωσσοφιλα μου δάγκωνε τά χείλια παίζοντας και τρίβοντας μου τόν πούτσο, και ξανά πάλι χαμουρεματα στο φουλ πού κάποια στιγμή ή μικρή πουτανίτσα στήνεται στα τέσσερα μου δίνει τό σκουφάκι και μου λέει με ύφος γλύψε με και γάμησε με, δεν μπορούσα να πω όχι, αρχίζω ένα ωραίο γλυφομούνι στα τέσσερα με τρίψιμο τής πίσω πόρτας και αφού πήρα το σύνθημα έβαλα σκουφάκι και είσοδος στον υγρό παράδεισο, αντέχει τής υψηλές στροφές αλλά σέ μία φάση είχα γίνει μούσκεμα στον ιδρώτα, έκοψα ρυθμό αλλαγή στάσης καί αυτή εκεί νά συνεχίζει να χτυπιέται στον πούτσο μου με μανία, τόν θέλει όλον μέσα ούτε χιλιοστό έξω.....ε κάπως έτσι ήρθε τό δεύτερο τέλος.

Ή νερά δεν με άφησε σέ ησυχία με τελείωσε δύο φορές στο καπάκι,δεν το περίμενα να πω την αλήθεια. Μασάζ δεν ξέρω δεν πήρα όσος χρόνος είχε απομείνει τόν περάσαμε όμορφα και ωραία με αγκαλίτσες χαδακια φιλάκια καί κουβέντα.

Στα γενικά ήταν μία αρκετά καλή συνάντηση που ταίριαξαμε από την αρχή με την Άννα και μας βγήκε σέ ρυθμούς gfe καί λίγο σέ pse.
Προσωπικά αυτά μου έδωσε τό κορίτσι που για τά δικά μου γούστα ήταν οκ και σίγουρα θά υπάρχει επανάληψη.
Στο μόνο μείον αν μπορεί να χαρακτηριστεί μείον είναι ότι στο διάλειμμα μιλάει λίγο παραπάνω αλλά την αρχίζα στα γλωσσοφιλα και όλα οκ. Επίσης έχει μία αγάπη με τόν καθρέφτη τής αρέσει νά κοιτάζετε.
Αυτά συνέβησαν συνάδελφοι, νά είμαστε καλά μέχρι τά επόμενα.
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 09, 2023
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλειφομούνι
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Άννα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
professor x
Μέγας
Εγγραφή:
22 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
20.154
Πόντοι:
4.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Atroxistos, dimigoall, Milfomaniac και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Μαρτίου, 2023
Άψογος!!!
review reaction 1 professor x
12 Μαρτίου, 2023
έτσι πρέπει να συμπεριφερονται όλες!
review reaction 1 professor x
12 Μαρτίου, 2023
@mythos9 κανονικά έτσι πρέπει ή τουλάχιστον κάπως έτσι, αλλά φίλε μου δεν είναι όλα τά ραντεβού ίδια, δεν έχουμε όλοι τά ίδια γούστα και προτιμήσεις, και δεν αποδίδουν τά ίδια οι κοπέλες σέ όλους, οι λόγοι πολλοί... καθαριότητα, σεβασμός, χημεία, καλή διάθεση κλπ
Ή κριτική είναι η προσωπική άποψη τού καθενός μας τί είδε και πώς πέρασε με την κοπέλα.
Καπέλο
review reaction 1 baroc, nzg
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3