Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 362 10
Μασατζίδικα 789052
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Μαύρες μέρες διάλεξα να περάσω από τον οίκο και ο θεός με τιμώρησε, και καλά μου έκανε!

Στην πασαρέλα διαθέσιμες 5 από τις 9 κοπέλες. Αλλά μέχρις εδώ ήταν η τύχη μου. Τα πιπίνια έλειπαν. Με τα λιγότερα "κιλά" ήταν η Τατιάνα. Είναι Ρωσίδα, μέτριο ανάστημα και τσουπωτή με λίγα παραπάνω κιλά. Συμπαθητικό πρόσωπο, ξανθό ωραίο μαλλί καρέ, κατακόκκινα βαμμένα χείλια. Έξω την έκανα γύρω στα 30 και κάτι. Την επέλεξα σκεπτόμενος τον κανόνα πως "Ρωσίδα+μιλφ = θα πάρεις από μέσο όρο και πάνω". Και νάμαστε στο δωμάτιο.

Εδώ αρχίζουν τα δύσκολα. Βγάζει την ρόμπα και πετάγεται μια κιλούμπα, σαν από έγκυο 5 μηνών, μιλάμε για μέγεθος! Απορώ πως την ρούφαγε έξω και ξεγελάστηκα! Στήθος μικρό νούμερο 1. Γενική πλαδαρότητα παντού. Ηλικία σίγουρα γύρω στα 40-42.

Πάμε στις υπηρεσίες : Πίπα άνευ ερασιτεχνική. Μονότονη. Η παρέα στην απέξω και παραπονεμένη. Τον έφτυνε πριν αρχίσει (είπα και εγώ "θα έχω sloppy πίπα!") αλλά μετά τίποτα. Φιλιά απαγορεύονται. Μετά το αποτυχημένο ζέσταμα, είπα να ξεκινήσουμε το ματς. Βγάζει ένα μπουκάλι, και βάζει τζελ με τον τόνο. Δεν ένοιωθα τίποτα. Κίνηση ουδέτερη. Θηλυκότητα 0. Την πονούσε μου είπε και η μέση της και δεν ήθελε πολλά πολλά. Γενικά μια εντελώς ανούσια και αποτυχημένη συνεύρεση. Έβαλα με το ζόρι και μετά από έντονη προσπάθεια ένα γκολ (απορώ με τον "επαγγελματισμό" μου μερικές φορές). Τέλειωσα μέσα της, διότι μου ξεκαθάρισε να μην τελειώσω στο στόμα της (που ήταν και φύση αδύνατο να συμβεί). Η Τατιάνα πήγε αμέσως μετά στο νιπτήρα και έκανε κάτι βροντερές γαργάρες, λες και δεν ξέρω εγώ τι είχε πιπώσει. "Ήμαρτον" που λέει και ο Γεωργίου!

Είπα να κάνουμε μασάζ, μήπως και εκεί το έσωζε. Αμ δε...
Της έβαλα 1 γιατί δεν έχει πιο κάτω. Αν ήμουν ο Τιραμόλα να με έτριβα στην πλάτη καλύτερα θα ήταν. Άσε που είμασταν στην μούγκα, παρότι μιλά πολύ καλά ελληνικά. Στις γενικές τυπικές ερωτήσεις μου -του έτσι να περνά η ώρα- μου το ξέκοψε με ένα "δεν θέλω εδώ να μιλώ για τα προσωπικά μου".

Είπε πως είναι 2 μήνες στην δουλειά. Αυτό για μένα την κάνει καταφανώς ακατάλληλη για το επάγγελμα, διότι μέσα σε 2 μήνες έπρεπε να έχει μάθει το βασικό πρωτόκολλο. Για το τέλος, όταν έκανα το τελικό μπάνιο πριν φύγω, αυτή την έκανε αμέσως, και άφησε το δωμάτιο μπουρδέλο (κυριολεκτικά), που όλες οι άλλες το συγυρίζουν (μαζεύουν σεντόνια/χαρτιά/μπουκάλια/προφυλακτικά) να είναι καθαρό όταν ντυνόμαστε.

Απόλυτα αποτυχημένη η συνεδρία παιδιά, με μια εργαζόμενη που δεν έχει ούτε τα προσόντα αλλά ούτε και την διάθεση να κάνει ακόμα και τα βασικά. Από μακριά και αγαπημένοι με την κυρία... δεν υπάρχει λόγος να την πατήσουν και άλλοι.
Αυτά και πάμε για άλλα με υγεία...

ΥΓ> η συγκεκριμένη Τατιάνα δεν έχει καμμιά σχέση με τις πιο κάτω συνονόματες στις κριτικές.
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Τατιάνα
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Kaloeros
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
209
Likes:
4.458
Πόντοι:
9.035
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, maradona7, Yatoputso και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Μαρτίου, 2023
Άψογος όπως πάντα
review reaction 1 Kaloeros
03 Μαρτίου, 2023
Κρίμα για τη φόλα συνάδελφε.
Το έχει το όνομα φαίνεται να σε κυνηγάει.
Πάμε παρακάτω. Κι αυτό στο πρόγραμμα είναι φτάνει να μην συμβαίνει συχνά.
Ας την βάλουμε στον πάγο κι αυτήν προς γνώση και συμμόρφωση της.
review reaction 1 professor x, Kaloeros, drifter81 και 1 ακόμα μέλος
04 Μαρτίου, 2023
Ωραία κριτική, σωστός καί κύριος.
Εκτός από το μαύρο πού θέλουν κάποιες κυρίες, πρέπει να τελειώνει αυτή ή ιστορία μέ οποία δέν μπορεί.

Δέν γίνετε νά είναι σε αυτόν τόν χώρο καί ή μία νά έχει τσακωθεί μέ το νερό καί το σαπούνι καί ή άλλη νά είναι μαύρο χαλί από υπηρεσίες.
Ας κάτσουν σπίτια τούς ή νά κάνουν κάτι άλλο, κανένας μας δέν τά βρίσκει στο δρόμο τά λεφτά.

Οποία το αξίζει να αμείβεται καί μέ τό παραπάνω, οποία δέν αξίζει τόν πουλο άμεσα.
review reaction 1 petergsp, Kaloeros
04 Μαρτίου, 2023
Όλα τα λεφτά ,η πρώτη σου παράγραφος...
Σε καιρούς με βαρειά ατμόσφαιρα ΔΕΝ ασχολούμαστε με το αγαπημένο μας άθλημα γιατί υπάρχει ο κίνδυνος τιμωρίας!
review reaction 1 Kaloeros
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4