Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 361 10
Μασατζίδικα 786517
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Απογευματινή επίσκεψη στο εν λόγω ίδρυμα νά δω τά κορίτσια.
Υποδοχή από την ευγενική Κ. Σοφία με που τά είπαμε λίγο στο πόδι μίας και ήταν γεμάτο από κόσμο τό μαγαζί.

Τά μεγάλα για αυτήν την εποχή ονόματα ήταν όλα κλεισμένα, ελεύθερες τρεις κοπέλες που για τίς δύο είχα γνώμη αλλά έκανα την λάθος επιλογή νά διαλέξω την μία πού δεν ήξερα, με έτρωγε ό κώλος μου νά κάνω τόν κασκαντέρ..... καλά νά πάθω.

Επιλογή κοπέλας Έλλη.
Έλλη δήλωσε νέα στον χώρο του αγοραίου έρωτα χωρίς προηγούμενη εμπειρία, ηλικία περίπου στα 35. Ελληνικά τά μιλάει μέτρια μπορείς να συνεννοηθείς στα βασικά, από αγγλικά οκ. Μέτριας εμφάνισης κοπέλα γενικά, μελαχρινή με έτσι και έτσι πρόσωπο, δεν είναι ψηλή αλλά μετρίου αναστήματος, από σώμα είναι τσουπωτη, μπαμπατσικη, όπως θέλετε πείτε τό, έχει κάποια παραπάνω κιλά δεν είναι λεπτή ούτε έχει σώμα μοντέλου, έχει μία χαλαρότητα τό σώμα τής αλλά δεν κρέμονται κοιλίες, μπούτια κλπ για νά είμαι δίκαιος εμένα δεν μου άρεσε σάν σύνολο. Από στήθος τίποτα τό ιδιαίτερο δυάρι+ ελαφρώς πεσμένο.
Στήν καθαριότητα παίρνει μηδέν στήν κυριολεξία. Ή μασχαλιλα στα καλύτερα τής με συνδυασμό φθηνό πατσουλι ήρθε και έδεσε. Από οδοντοστοιχία σάν τό κίτρινο τής ΑΕΚ ένα πράγμα. (Γαύρος είμαι δεν άλλαξα για όσους με ξέρουν)

Στον αγώνα: απλά δεν υπήρχε αγώνας μόνο πίπα καί πολύ ήταν καί γειά σάς στα 15' καί αυτα με τό ζόρι. Στα κάπως θετικά ας πούμε ήταν η πίπα τής ελεύθερη υγρή άνω τού μετρίου με πέρασμα των διδύμων που υπήρξε και πλήρη κατάποση υγρού πυρ μέχρι σταγόνας. Από φιλιά γλωσσοφιλα δίνει αβερτα και φουλ όπως είπε, δεν δοκίμασα όμως δεν ξέρω τά απέφυγα στήν προσπάθεια τής για φιλιά μου ήρθε ή πρώτη μασχαλιλα.

Μετά από αυτά που είδα έληξα νωρίς την συνάντηση ευγενικά και με τρόπο χωρίς να θέλω να την προσβάλλω, αλλά τής έδωσα νά καταλάβει ότι υστερεί στήν καθαριότητα τής.
Καλό είναι να λέγονται τά αρνητικά αλλά χωρίς να μειώνουμε τόν άλλον, αν τό κατάλαβε καλό δικό τής θά είναι.

Στα γενικά ήταν μία άτυχης συνάντηση που είχα πάρα πολύ καιρό να δω κάτι τέτοιο, μάλιστα από τίς ελάχιστες φορές αρνήθηκα γλωσσοφιλα και ειδικά με πρωτοβουλία τής κοπέλας.
Αυτά είδα αυτά εισέπραξα από αυτήν την συνάντηση που εννοείτε για τά δικά μου γούστα και ειδικά στο θέμα καθαριότητας που έχω θέμα εννοείτε δεν θά υπάρχει επανάληψη.
Από μένα όχι. Τά κασκαντέριλικια αυτά έχουν ή θά φας καλά ή καθόλου.

Νά είμαστε καλά πάμε για άλλα.
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 28, 2023
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Έλλη
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
professor x
Μέγας
Εγγραφή:
22 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
20.130
Πόντοι:
4.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, ZeroTolerance, dimigoall και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Μαρτίου, 2023
Πολύ άσχημο να φεύγεις με τέτοιες εντυπώσεις από ένα τέτοιο μαγαζί όπου καταθέτεις τα χρήματα σου να περάσεις όμορφα
Είναι λυπηρό στις εποχές μας να υπάρχουν άνθρωποι είτε γυναίκες είτε άνδρες που να μη
ν πλένονται και να μην προσέχουν την απλή υγιεινή φρεσκάδα τους και πόσο μάλλον σε τέτοιους χώρους που το νερό και το σαπούνι ρέουν άφθονα
Κρίμα κριμα
review reaction 1 petergsp, sakarvats, professor x
01 Μαρτίου, 2023
Αδερφέ, έζησες πραγματικά δύσκολη και αντικειμενικά απαράδεκτη κατάσταση!
Οι περισσότεροι έχουμε αντίστοιχες εμπειρίες (προσωπικά αρκετές) και σε συμπονάμε.
Είθε η μαρτυρία σου να σώσει πολλούς από εμάς, και εύχομαι να γίνει αφορμή να μας απαλλάξουν από την συγκεκριμένη -ακατάλληλη για το επάγγελμα- εργαζόμενη.
Όπως πρώτα εσύ και ορθά λες: "υγεία και πάμε για άλλα"...
review reaction 1 petergsp, professor x
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2