Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 784361
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Όταν χρειάζομαι που καλό μασάζ χαλαρωτικό με υπομονή ηρεμία και καλό δεύτερο μέρος από μια όμορφη νεαρή κοπέλα έχω εον στανταρακι την Πάολα.
Όμορφη γυναίκα νεαρή γύρω στα 28 έτη. Αδύνατη με πολυ ωραίο σώμα . Σφιχτό κορμί με επίπεδη κοιλιά πανέμορφο σφιχτό τουρλωτο κωλαρακι ωραία πόδια. Όμορφο προσωπακι μαλλί μέχρι τους ώμους. Δηλώνει Μολδαβή αλλά μιλά άψογα ελληνικά.
Επιλέγω πάντα το μεγάλο πρόγραμμα γιατί θέλω να απολαύσω το ιδιαίτερο αισθησιακό χαλαρωτικό μασάζ που κάνει. Ήρεμη δύναμη ξέρει να χαλαρώνει το κορμί και επίσης μιλά στο δωμάτιο όσο πρέπει.δεν έχει δηλαδή ακατάσχετη λογοδιαρροια αλλά στο μασάζ σε αφήνει να ηρεμήσεις. Στο δεύτερο μέρος επίσης πολύ δυνατή. Υπέροχο κορμάκι που στήνεται σωστά δέχεται γλυφομούνι έχει στενό κόλπο με πολύ ωραία αίσθηση δίνει γλωσσοφιλα γλύφει υπέροχα όλη την οικογένεια. Γενικά έχει όλο το πακέτο όπως μου αρέσει και πάντα φεύγω πάρα πολύ ευχαριστημένος μετά από μια συνεδρία μαζί της. Την προτείνω εννοείται.
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 24, 2023
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλειφομούνι
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Παολα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.536
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, Join.f, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού