Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785113
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ετεροχρονισμένη κριτική για Μόνικα μιας και αποφάσισα να τις ρίξω όλες μαζί(ας πούμε...).Λοιπόν με την Μόνικα είμαστε γνωστοί από πολύ παλιά και έχουμε συνευρεθεί πολλές φορές...το μόνικα-Λία ακόμη μου έχει ξεφύγει αλλά που θα μου πάει......κάποια στιγμή θα γίνει και αυτό....έστω και πολύ καθυστερημένα. Λοιπόν η μόνικα προσφέρει ένα συνολικό πακέτο υπηρεσιών μασάζ και σεξ εξαιρετικού επιπέδου σε όλα τα επίπεδα και κυρίως στο μασάζ...όχι δεν είναι πολύ καλή και στο σεξουαλικό απλά κάνει τέτοια μασαζάρα που ειλικρινά ακόμη και με πίπα να φύγεις χυμένος πολύ μικρό το κακό θα πεί κάποιος....εγώ ας πούμε. Φοβερές πιέσεις σε όλο το σώμα...σε κάνει καινούριο....πάς σπίτι για νάνι μετά. Έχει μεγαλώσει αρκετά αλλά παρά ταύτα ο χρόνος της φέρεται πολύ καλά και δεν φαίνονται τα όσα χρόνια είναι επί της γης με την εμφάνιση που θα δείτε. Στα του σεξ πολύ καλή...πίπα βαθιά και υγρή και μετά 2-3 στάσεις με εξαιρετική διείσδυση πολύ τίμια...προσπαθεί να σε κάνει να περάσεις όσο καλύτερα γίνεται! Μακάρι όλα τα ιδρύματα να είχαν από 2-3 μόνικες!! Χύσιμο στο πρόσωπο και στο σώμα κάποιες φορές, άλλες φορές τα φτύνει.
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 06, 2022
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σπουδαίος
Εγγραφή:
27 Ιουν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
7.172
Πόντοι:
3.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tenten956, nick9x, giorgiodelafuentes2 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού