Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 655121
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
ανοιγει η γιαγιακα ευγενικη καθομαι μου κανει ηρθες για καποια συγκεκριμενη ??
θυμηθηκα Μαρινα της Ζεας λεω μαρινα, δε δουλευει να δειτε τα κοριτσια
αρχιζει η πασαρελα
πρωτο δευτερο κοριτσι τουμπανα
τριτο δε μου εκανε κλικ ουτε τεταρτο
πεμπτη βγηκε η τζουλια
ημουν αναμεσα στις δυο πρωτες πιο αδυνατες και στη τζουλια
μου βαζει ενα περιε δινω τα λεφτα με παει στο κλασσικο
μπαινει μεσα μετα απο δεκα λεπτα
στρωνοντας αρχισαμε τηνν κουβεντα φλερτ φιλακια βγαζει ρομπα και μενει με ενα κοκκινο στριγκ
κρεβατι αφου χαμουρευτηκαμε στα ορθια
στα τεσσερα με τον ιβλη στο στομα καλα δεν εμπαινε ολος μεσα με τιποτα της επαιζα απο πισω το μουνακι και την μικρη της τρυπα χαλαρα
ενω αρχισε πιπα απο δεξια εκανε κινηση ρολοι σαν να εκανε να πει να της γλυφω το μουνι
γλυφω το μουνι γλυφω την κωλοτρυπιδα φαινεται της αρεσε να της γλυφω τον κωλο μου κανει με γρατζουνας με το γενακι δυο μερες αξυριστος βασικα της δαγκωσα τον κωλο πολυ πιο χοντρος απο τις αλλες δυο για αυτο τη διαλεξα μικρο βυζι και λεπτη μεση με κωλαρα ξανθωπη με σκουλαρικι μυτη αλβανιδα αποο τιρανα μου θυμισε την παλια μου γκομενα την ελσα που εκανε βιζιτες σαν κατρινα
μου φορεσε μια κοκκινη καποτα μουνι στα 4 εχει στησιμο καλο βαζει την ταλια χαμηλα και τον κωλο πανω μουρη κατω απαλο σφυροκοπημα πολυ στενη δεν ειναι γιατι εγινε μουσκεμα μιλαμε επαιζε με το μουνι της με μανια και εχυσε οποτε της βαζω το στριγκ στο στομα το ειχε βγαλει πριν στο 69 λεγωνταε να βγαλω το βρακι μου
αφου εχυσε συνεχισα να την παιρνω απο πισω οχι πολυ δυνατα κλειτοριδα δεν γινοταν να αγγιξω ειχε χυσει και εκανε σαν να τιναξε ρευμα
με τα ποδια στους ωμους λιγο και μετα παλι στα 4 μπατσακια χαλαρα μου λεει ποναω πονεσε το μουνι μου οχι αλλο τωρα δεν κοιταζω και ρολοι δεν ειμαι εγω η πουτανα εκτος αν πιστευετε οτι ειμαι οποτε να μου στειλετε paysafe
χυσιμο παλι με μαλακια ενω της εβαζα ενα δακτυλο και αυτο οχι ολο ισα ισα στην κωλοτρυπιδα και αφου ειπε οχι δυο οχι κωλο ειπα οχι αλλα οκ τι να κανεις η διαφορα με την ελσα κατερινα ηταν οτι παντα μου εδινε κωλο
φανταζομαι αφου πονεσε το μουνι ο κωλος της θα γινοταν κουρελι παντως δεν την πιεσα, αμα δε θελει η κοπελα δεν πειραζει ειναι κι αλλες που λενε φοβαμαι οτι θα πονεσω πεθανω απο τονπονο ε καλα υπερβολες αν δε συναινει η κοπελα δεν κανουμε , το μουνι ειναι γλυκο εξισου αφου εχυσε ενοιωσα ιδια ικανοποιηση οποτε οκ.
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 25, 2023
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
!blis
Σπουδαίος
Εγγραφή:
27 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
2.916
Πόντοι:
3.237
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, rodriguez96, ZeroTolerance και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Φεβρουαρίου, 2023
Καλημέρα
Τι εννοείς εδώ? "κοιταζω και ρολοι δεν ειμαι εγω η πουτανα εκτος αν πιστευετε οτι ειμαι οποτε να μου στειλετε paysafe"
26 Φεβρουαρίου, 2023
Γιατί κατάλαβες τα υπόλοιπα……;
review reaction 3 mamoon, xenitemenos, trelogiatross και 1 ακόμα μέλος
06 Ιουνίου, 2023
Τυπε, βάλε κανένα σημείο στίξης αν θες να το διαβάσει το κατεβατό σου κάποιος.
Μας έβγαλες τα μάτια.
06 Ιουνίου, 2023
ειναι κολπο για να παρω το νομπελ
review reaction 4 ΦΑΚΙΡΗΣ
11 Μαρτίου, 2024
Θα ήθελα την βοήθεια σου αν μπορείς στείλε μου pm
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5