Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 94 10
Μασατζίδικα 217734
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καταδρομική/αναγνωριστική επίσκεψη στο ευαγές αυτό ίδρυμα που είχε διαφύγει της φτωχικής μασαζοκαριέρας μου. Με υποδέχθηκε η ξακουστή Ιουλία, μια θερμή 40άρα, όμορφη γυναίκα, μελαχροινή με ντόμπρο βλέμμα. Μου κάνει 'εγώ είμαι τώρα, αύριο θα ναι δύο κοπέλες ακόμα.' Έχοντας μελετήσει τας γραφάς, δίχως δεύτερη σκέψη, πέρασα μέσα, απαντώντας της πως 'αύριο είναι άλλη μέρα' . Προς έκλπηξη της (μου εξήγησε πως για κάποιο λόγο δε περίμενε να πέρναγα....)

Τώρα, ΤΙ να σας πω? πως ακόμα τρέμουν τα πόδια μου? Πως νιώθω άλλος άνθρωπος?
Προφανώς και είναι ξεκάθαρο πως πρόκειται για καταπληκτική επαγγελματία, αλλά βγάζει και κάτι χημείες αυτή η γυναίκα.....Μιλάμε για μαγεία!
Απλά κι ωραία, απόλαυσα το κάθε δευτερόλεπτο! Πατούσε όλα τα κουμπιά μου με τρομερή μαεστρία, και ξανανιωσα. Τέτοια πνευστά ούτε στα CD της Deutsche Grammophone..κι εκεί που νιώθω έτοιμος να εκραγώ, μου λέει 'πρέπει να με γαμήσεις τώρα!' Τρέμω απτην καύλα ακόμα μάγκες!

Ο χώρος μου φάνηκε εντάξει, το ντουσάκι καθαρό μέσα, θα συμφωνήσω εν μέρει με τους συναγωνιστές όσον αφορά τον καναπέ, αλλά πέρασα τόσο ωραία, που χέστηκα κιόλας!

Τι έχανα ο μαλάκας τόσο καιρό.....
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 24, 2023
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Body to Body Μασάζ
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Ιουλία
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
ananias
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
8 Φεβ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
1.474
Πόντοι:
216
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, Διαγραμμένο μέλος 177357, giorgiodelafuentes2 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού