Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 362 10
Μασατζίδικα 790582
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Περασμα πρωτη φορα με Βικτωρια,μου αρεσει αυτο το στυλ μικρης και αδυνατης
Υψος 1.67 περιπου,πολυ αδυνατη αλλα αγυμναστη με ανυπαρκτο βυζι και κωλο,επισης αντιαισθητικο πανω της τα αρκετα σπυρακια στην πλατη και τον αυχενα.
Επικοινωνια τιποτα απολυτως παροτι μιλαει πλεον λιγα Ελληνικα και καλυτερα Αγγλικα..Ουτε εγω ειμαι της παρλας στα μαγαζια αυτα αλλα η κοπελα αγγιξε τα ορια της αγενειας,δεν μιλαγε παρα μονο αν την ρωταγες κατι ενω και η συμπεριφορα της οταν εβγαινε απο το δωματιο ηταν προσβλητικη σαν να μην σε υπολογιζε καθολου..

Ο αγωνας δεν περιλαμβανε κατι που θα θυμαμαι,μονο στο γλυφομουνι εδειξε να καυλωνει αλλα επισης οτι δεν το ηθελε αυτο,πιπα μονοτονη,αρχιδια δεν ακουμπησε,σεξ τα απολυτως απαραιτητα,δευτερη φορα πηγα να τελειωσω και αρχισε η ενοχλητικη ειδοποιηση στο κινητο της στα 50-55 λεπτα που με ξενερωσε,δεν θα τελειωνα σιγουρα πια και της ειπα να φυγει οπου και εκανε με χαρα.Να τονισω οτι ειμαι γυμνασμενος,ευγενης,πεντακαθαρος σε οσους ισως νομιζουν οτι δεν ταιριαξαμε και γι αυτο ηταν ετσι η κοπελα..

Επισης πρωτη φορα σε αυτο το μαγαζι ειδα να μην εχει καθαριστει επιμελως το δωματιο απο το προηγουμενο ραντεβου..
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 04, 2023
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Dr Lecter
Μέγας
Εγγραφή:
15 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
2.280
Πόντοι:
4.655
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, giorgiodelafuentes2, ntinosam και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού