Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 436 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 611826
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συνάντηση με την Αντελινα μετά από αρκετό καιρο λόγω απουσίας της τα προηγουμενα χρόνια και μη διαθεσιμότητας πρόσφατα. Με βάση τις παλιές μας συναντήσεις, πανω από 15 πρίν φύγει παντα, σήμερα ήταν μια απογοήτευση. Καμμία σχέση με όσα θυμόμουν....Ναι είναι ωραία γυναίκα, ναι έχει από τα καλύτερα στήθη, ναι σε όλα αλλά....... πίπα μέτρια με πολύ χέρι που παρ' όλο που της ζήταγα να το σταματήσει μετά από λίγο συνέχιζε. Φιλιά καθόλου παρα μόνο κατι ψιλά στο λαιμό....στο σεξ κάναμε μία στάση αλλά ξενέρωσα όταν πρίν ξεκινήσουμε έβαλε κρέμα....δεν ξερω αν έτυχε, άλλη μια δοκιμή θα γίνε σίγουρα γιατί πέρναγα καλά μαζί της αλλά αναρωτιέμαι μήπως το περασμά της από γραφείο και η δουλειά στο εξωτερικό το προηγούμενο διαστημα έχουν ρίξει επιδόσεις στο συγκεκριμένο μαγαζί λόγο διαφοράς στην τιμή......
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 10, 2023
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Adelina
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
asus09
Σπουδαίος
Εγγραφή:
24 Φεβ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
652
Πόντοι:
2.357
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 5 review reaction 1 anthotypos, dinossaraek, geoMan και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιανουαρίου, 2023
Αμα έβγαζε λεφτά στο γραφείο ας μην γυρνουσε στο μασαζ
08 Σεπτεμβρίου, 2023
Κι εγω παρομοια εμπειρια..παρασυρθηκα απ τις κριτικες και την επελεξα..οχι πως ηταν κακη μεσα...αλλα τυποποιημενη επαγγελματικη..δε μου εβγαζε φρεσκαδα..ουτε τρελαθηκα σε στοματικο..και αισθηση πολυ χαλαρη μεσα της...εχω περασει σε μαδατζιδικα και στουντιο..με πολυ καλυτερες...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2