Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 75 10
Μασατζίδικα 254125
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ο τίτλος τα λέει πραγματικά όλα. Αν ο κόσμος είχε τέτοια πλάσματα θα ήταν πενταπλάσια καλύτερος. Αν η ομορφιά ήταν χρυσός και κυρίως στην ψυχή θα βγαίνανε άπειροι θησαυροί. Κλείστηκε το ραντεβού., ήθελα για μια ώρα αλλά κλείστηκε για μισή τελικά, αλλά την επόμενη θα είναι 1 και παραπάνω. Κλείνεται το ραντεβού και η Λενάρα έρχεται, ξεπροβάλλοντας σαν οπτασία, σαν γοργόνα που θέλει να βγει στον αφρό της θάλασσας για να με πλησιάσει. Γδύνεται αφού είχα κάνει το μπάνιο μου και καθόμουν με το μπουρνούζι σαν τον στέιθαμ, και αφού με θυμόταν και μου έλεγε γλυκόλογα, ξεκινάει το πάρτυ το ωραίο. Ξεκινήσαμε τα πρώτα χαμουρέματα, πέσανε έντονα φιλιά και αγκαλιές και της έκανα την ανατροπή και την έκπληξη και την βάζω να ξαπλώσει κάνοντάς της έντονο μασάζ σε όλο της το σώμα όπου ξεπιάστηκε τελείως και της φίλαγα σιγά σιγά ένα προς ένα το κορμί της χωρίς να διαμαρτυρηθεί καθόλου. ΄Μετά έδωσα έμφαση στο μουνάκι της που ήταν πανέμορφο και ήταν ένα από τα χάιλάιτ της αναμέτρησης, καθώς της το γλειφα έντονα και έβγαζε έντονες κραυγές. Δεν μου έχει τύχει ξανά αυτό το πράγμα και το ευχαριστιόταν όλο και περισσότερο που ήθελε να περάσουμε στο επόμενο κομμάτι. Το κυρίως γεύμα και γλυκό μαζί αφορούσε μια στάση bod to body όπου της τον έχωνα αργά και κούναγε την κολάρα της με αποτέλεσμα να ολοκληρώσω πρόωρα. Μείναμε για αρκετή ώρα αγκαλιασμένοι και πέσανε κι άλλα γλωσσόφιλα, όμως καθήσαμε παραπάνω παρ ότι έιχε κι άλλο ραντεβού ως ανταπόδοση της ευχαρίστησής της προς το πρόσωπό μου. Εγώ έχω να δηλώσω πως είμαι πραγματικά ευγνώμων για την συνάντησή μας και ευχαριστώ πραγματικά τον θεό που ήρθε στον δρόμο μου αυτή η κοπέλα. Πραγματικά θα έλεγα πως αδικείται να κάνει αυτή την εργασία πλην του μασάζ φυσικά. Επίσης παρατήρησα ότι είναι μορφωμένη και καλλιεργημένη όπως και η κόρη της και ότι θα μπορούσε να ήταν άνετα η μητριά σου, η μια γυναίκα με την οποία θα ήθελες να ήσασταν μαζί για πάντα και να περνάτε όλη την μέρα μαζί. Να κοιτάτε τα αστέρια, να μαγειρεύετε μαζί. να διαβάζετε, να κάνετε τα πάντα τελοσπάντων. Και παρά την δύσκολη κατάσταση που αντιμετωπίζει η πατρίδα της έδειξε φοβερή διάθεση. Να τα βλέπουνε αυτά κάποιες δικές μας ελεηνίδες η κάποιες άλλες ανεξαρτήτως εθνικότητας που το παίζουν και ντίβες χωρίς να είναι. Ντροπή και αίσχος. Λενάρα είμαι χίλια τα εκατό ευγνώμων. Ακόμα δεν έχω κατέβει στον επίγειο κόσμο είμαι ακόμα στο ουράνιο. Και ούτε πρόκειται, Μακριά από τοξικές δεσμεύσεις, επίσημες τελετές, κριτικές,κουτσομπολιά και γενικά όλες τις μικρότητες μιας σάπιας κοινωνίας, ενός σάπιου κόσμου και ενός κόσμου που ο λογικός είναι τρελός και ο λογικός τρελός. Σε έναν κόσμο όπου βασιλεύουν οι εραστές, οι σύντροφοι, οι συνοδοιπόροι, οι οπτασίες, οι κύριοι, οι γοργόνες και ότιδήποτε άλλο αντιπροσωπεύει την ομορφιά, την ψυχή και το ωραίο ως οντότητα και συμπεριφορά. Λενάρα εις το επανιδείν. Και που ξέρεις στο μέλλον να συμβεί και κάτι άλλο. Και ο νοών νοείτο. Η χρονιά μπήκε όπως αναμενόταν και αυτή πολύ καλά. Θα παρακαλέσω όποιον τον χαλάει η κριτική ας μην μπει στον κόπο να σχολιάσει υβριστικά, υποτιμητικά, η ειρωνικά. Δεν το έχω κάνει σε κανέναν σας παρακαλώ μην το κάνετε. ΄Άλλωστε αντικειμενική πραγματικότητα δεν υπάρχει παρά μόνο υποκειμενική. Και ούτως η άλλως ελευθερία λόγου έχουμε.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 02, 2023
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Body to Body Μασάζ
Όνομα κοπέλας
Λένα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
26 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
1.316
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 4 giorgiodelafuentes2, anthotypos, tenten956 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Ιανουαρίου, 2023
Καλα δεν γράφεις και τίποτα αντικειμενικό.
Μασάζ και περιποίηση έκανες εσύ στην κοπέλα και πληρωσες κιόλας..
Γλυφομούνι και γλώσσοφιλα σε πουτανα δεν θα έκανα ποτέ.
review reaction 1 ΧΧΧ-Man
04 Ιανουαρίου, 2023
Wow ! Ωραία κριτική , πολύ ποιητική εξολοθρευτής ! Μπράβο
review reaction 1 εξολοθρευτής
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2